SPÓŁKI PROWZROSTOWE TYGODNIA
Postanowiłem rozpocząć cykl cotygodniowych artykułów omawiających wybrane spółki o największym potencjale do wzrostu w krótkim terminie (kilka - kilkanaście sesji).
czytaj dalej
CO DALEJ Z SUROWCAMI?
Na poprzednim blogu napisałem w maju dwa artykuły opisujące sytuację na rynku dwóch kluczowych dla rynków finansowych surowców - ropy naftowej i złota. Od momentu publikacji wpisu "Wielki short na ropie" surowiec ten staniał o 17% a momentami podczas wczorajszej sesji był o 20% niżej w stosunku do ceny z dnia wpisu. Nie piszę tego aby udowadniać że miałem rację czy że wpis okazał się  proroczy ale żeby zwrócić uwagę na obecną sytuację jaka się kształtuje w notowaniach "czarnego złota".
czytaj dalej
TĄPNIĘCIE NA WALL STREET
czytaj dalej
FED PRZEDŁUŻA TWISTA
Wczoraj amerykański FED podjął decyzję o pozostawieniu stóp procentowych bez zmian co było oczywiście całkowicie spodziewane przez rynek ale co ciekawe pojawiły się głosy
czytaj dalej
OSOBISTY TRENING INWESTORA
W ramach tej usługi oferuję przez miesiąc czasu osobisty "coaching", nie tylko przygotowujący inwestora do samodzielnego podejmowania decyzji na giełdzie, ale pokazujący konkretne inwestycje zarówno długoterminowe jak i krótkoterminowe podejmowane przeze mnie z pełnym wytłumaczeniem metod jakich używam. Potencjalny inwestor giełdowy ma zatem we mnie swojego osobistego trenera (coacha), do którego w każdej chwili może zadzwonić aby skonsultować się w sprawie swoich własnych pomysłów inwestycyjnych, zasięgając porady gracza z prawie 14 letnim doświadczeniem. Współpraca rozpoczyna się od spotkania osobistego (dojazd na mój koszt) i omówienia moich podstawowych metod inwestycyjnych oraz dostosowania strategii od indywidualnej sytuacji klienta. Kolejne spotkania osobiste są kwestią do uzgodnienia. Oprócz szkolenia i miesięcznego coachingu (treningu), otrzymuje się e-booka "Inwestuj longterm", ostatni raport z analizami 18 najlepszych spółek po wynikach za 2013 rok oraz abonament na kolejne 5 lat - wszystko razem o wartości 2030 zł gratis! Program "Osobisty trening inwestora" jest z konieczności ograniczony do maksimum 3 osób - decyduje kolejność zgłoszeń. Koszt miesięczny 5 000 zł. Jeśli ktoś jest zainteresowany roczną opieką inwestora to roczna opłaca wynosi 54 000 zł. (oszczędność 6 000 zł!).
czytaj dalej