Aplikacja mobilna Longterm na Twoim smartfonie!
Pobierz darmową aplikację Longterm i uzyskuj informacje od moich transakcjach podczas sesji oraz o odczytach wskaźnika PW (prwdopodobieństwo wzrostów) na swojego smartfona bez jakichkolwiek opóźnień.

Z przyjemnością informuję, że po zakończeniu testów wewnętrznych, udostępniona została wszystkim Subskrybentom pierwsza wersja Platformy Mobilnej Longterm.pl (dalej zwana PML) na urządzenia mobilne z systemami Android oraz iOS.

Pierwszą funkcjonalnością PML jest natychmiastowe informowanie o pojawieniu się nowego wpisu na forum, w obserwowanym wątku/autorze. W szczególności w swojej pierwszej wersji PML umożliwia:

  1. odbieranie powiadomień o nowych wpisach na forum, które pojawią się:
    • w obserwowanych wątkach
    • od obserwowanych autorów
  2. wyświetlanie szczegółowej treści wpisów na forum (łącznie z obrazkami) dla których otrzymaliśmy powiadomienie
  3. wyświetlanie aktualnej wartości wskaźnika PW wraz z ostatnim komentarzem
  4. przeglądanie historii odebranych powiadomień

Jeśli spodoba Wam się PML i będziecie z niego aktywnie korzystać, to zbierzemy wszystkie Wasze pomysły rozwoju tej platformy i przeprowadzimy głosowanie wśród członków forum jakie funkcjonalności wdrożyć w kolejnej wersji PML. Testerzy ochotnicy zgłosili już kilka bardzo interesujących pomysłów . Przy okazji chciałem im bardzo podziękować za poświęcony na testy czas !

PML dostępne jest w sklepach GooglePlay i AppStore pod nazwą "Platforma Mobilna Longterm". Oto bezpośrednie linki:

 

Używanie PML nie wiąże się z żadną dodatkową opłatą - wystarczy aktywna subskrypcja forum.
 
Dla nowych użytkowników naszegforum VIP nagrałem specjalne wideo powitalne w którym tłumaczę krok, po kroku jak z niego najbardziej efektywnie korzystać:
 
 
W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą.
 

Z inwestorskim pozdrowieniem,