Inwestowanie dywidendowe dla każdego - wideo z wykładu
Inwestowanie w spółki dywidendowe to idealna strategia dla pasywnego, długoterminowego zabezpieczenia nie tylko swojej przyszłej emerytury ale i budowania oszczędności dla przyszłych pokoleń, jak to ma miejsce w USA, Niemczech, UK czy Francji.

Zachęcam do obejrzenia nagrania wideo z mojego wykładu na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie, podczas Forum Finansów i Inwestycji, organizownym przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.

Kliknij poniższy ekran aby odtworzyć wideo (polecam tryb pełnoekranowy):

Z inwestorskim pozdrowieniem, 

Albert "Longterm" Rokicki

Email: kontakt@longterm.pl

Kanał Youtube: www.youtube.com/user/alrokas

Fanpage na Facebooku: www.facebook.com/longtermblog

Twitter: https://twitter.com/Longterm44

Treści przedstawione w powyższej publikacji są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszych treści, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszych treści. Inwestowanie na giełdzie przy braku odpowiedniej wiedzy i doświadczenia wiąże się z ryzykiem utraty nawet całości zainwestowanego kapitału!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone są *

Długoterminowy niedźwiedź z okazjonalnymi byczymi epizodami zawsze może liczyć na jakiś plaster miodu w dziupli warszawskiej giełdy.

odpowiedz

I am from Turkey and live in Poland. I am interested in investing on Polish market. Thank you for video. I dont understand IKE and IKZE but i will ask my friend who is Polish and interested in investment as well. Thank you for sharing videos.

odpowiedz