Najlepsze spółki z NewConnect
Wokół rynku NewConnect, zwanego często "małym parkietem", porobiło się mnóstwo negatywnych mitów, które konsekwentnie od dłuższego czasu obalamy wespół z zaprzyjaźnionym blogerem niezależnym - Krzyśkiem Abramowiczem, zwanym szerszej publiczności jako Krzabr. Ten ceniony ekspert od NC co kwartał publikuje swoje raporty z analizami najciekawszych jego zdaniem tematów z tego zapomnianego przez ludzi i Boga rynku - na jakie spółki postawił tym razem, bazując na wynikach za III kwartał?

Zamiast niepotrzebnie się rozwlekać i lać wodę, oddam może głos samemu ekspertowi i autorowi najnoszego raportu TOP NewConnect - wspomnianemu wyżej Krzyśkowi Abramowiczowi. Przygotował on przykładową analizę jednej z ciekawszych jego zdaniem spółek z NewConnect - Makolabu (link ponizej):

http://marketrevolution.ghost.io/raport-topnc-q3-2015-i-analiza-makolaba/

Zachęcam do zapoznania się z tym można to nazwać trailerem raportu a potem całe opracowanie można zakupić na naszym portalu za bardzo przystępną jak na taką dawkę fachowej wiedzy cenie (link poniżej):

https://www.longterm.pl/shop/Raport-Top-New-Connect.html

Jak wygląda raport TOP NewConnect?

  • 109 stron
  • analizy 49 spółek z rynku NC
  • podział na sekcje:
  • TOP5
  • spółki spekulacyjne
  • spółki długoterminowe
  • spółki dywidendowe
  • podział na poszczególne branże

DODATKOWO PO ZAKUPIE RAPORTU OTRZYMUJE SIĘ LINK DO SPECJALNEGO SZKOLENIA ON LINE Z RYNKU NEWCONNECT, POPROWADZONEGO PRZEZ AUTORA RAPORTU!

PS: każdy nasz aktywny Subskrybent portalu Longterm.pl po zakupie raportu TOP NewConnect otrzymuje 1 miesiąc abonamentu gratis!

Polecam bardzo gorąco, 

Albert „Longterm” Rokicki

Twój Niezależny Analityk Rynków Finansowych

Email: kontakt@longterm.pl 

Kanał Youtube: www.youtube.com/user/alrokas

Fanpage na Facebooku: www.facebook.com/longtermblog

Twitter: https://twitter.com/Longterm44

Treści przedstawione w powyższej publikacji są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszych treści, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszych treści. Inwestowanie na giełdzie przy braku odpowiedniej wiedzy i doświadczenia wiąże się z ryzykiem utraty nawet całego kapitału! 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone są *