Premiera Cybepunka przełożona na wrzesień - co na to giełda?
CD Projekt przełożył premierę swojej największej w historii gry - Cyberpunka 2077 z 16.04 na 17.09.2020. Jak zareagowała giełda i jakie perspektywy mają akcje spółki w krótkim, średnim i długim terminie?

Zachęcam do obejrzenia nagrania wideo w którym omawiam gorący temat przełożenia premiery Cyberpunka 2077 przez CD Projekt:

UWAGA - na początku wideo pomyliłem się i powiedziałem, że premiera jest przesunięta na 17 stycznia a chodzi oczywiście o 17 września!

Z inwestorskim pozdrowieniem, 

Albert "Longterm" Rokicki

Email: kontakt@longterm.pl

Kanał Youtube: www.youtube.com/user/alrokas

Fanpage na Facebooku: www.facebook.com/longtermblog

Twitter: https://twitter.com/Longterm44

Treści przedstawione w powyższej publikacji są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszych treści, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszych treści. Inwestowanie na giełdzie przy braku odpowiedniej wiedzy i doświadczenia wiąże się z ryzykiem utraty nawet całości zainwestowanego kapitału!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone są *

Female board membership 20%, mogliby podnieść do 30% i wdrażać womenomics  

odpowiedz

To wydarzenie jeszcze się powtórzy na większą skalę, kolejne targi i kolejny show przed nami!!!

Cyberpunk 2077 Keanu Reeves at E3 2019 Xbox Conference

https://www.youtube.com/watch?v=VWGUCoBpyLk

 

odpowiedz

Tu jest kolejny czynnik podnoszący wycenę spółki o grube pieniądze.

CD Projekt otrzymał indywidualną interpretację przepisów prawa podatkowego dotyczących tzw. preferencji IP BOX, zgodną ze stanowiskiem spółki - podał CD Projekt w komunikacie. Dochody spółki, osiągane z komercjalizacji autorskich praw do produkowanych gier komputerowych, będą mogły co do zasady podlegać preferencyjnemu opodatkowaniu.

odpowiedz

Jak Albertus dawno temu polecił 11Bit krótkoterminowo, to ja dopiero dziś wyszedłem na plus, a strata przekraczała 40% chwilami, więc teraz nie ma głupich, nie kupuję Columbusa, bo to balon Albertusa...

odpowiedz

Trzeba było uśredniać ;-) Pozdrawiam

odpowiedz

Nie grało się z SL ? 

odpowiedz

Nie uśredniam nigdy i nie stosuję stopów, bo nie warto. Albo się wierzy w spółkę, i wtedy trzeba przetrwać głębszą korektę, albo szybko tnie małą stratę.

odpowiedz

Nie uśredniam nigdy i nie stosuję stopów, bo nie warto. Albo się wierzy w spółkę, i wtedy trzeba przetrwać głębszą korektę, albo szybko tnie małą stratę.

odpowiedz