Spółki dywidendowe - wywiad ze mną na Bankier.pl
Podczas zakończonej tydzień temu konferencji "Wall Street", miałem przyjemność udzielić wywiadu portalowi Bankier.pl - tematem przewodnim było inwestowanie w spółki dywidendowe, jako idealny pomysł na emeryturę.

Całość artykułu można znaleźć na portalu Bankier.pl: http://www.bankier.pl/wiadomosc/Spolki-dywidendowe-idealny-pomysl-na-emeryture-7264017.html

 

Pozdrawiam Albert „Longterm” Rokicki

Twój Niezależny Analityk Rynków Finansowych

Kanał Youtube: www.youtube.com/user/alrokas

Fanpage na Facebooku: www.facebook.com/longtermblog

Email: kontakt@longterm.pl 

Treści przedstawione w powyższej publikacji są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszych treści, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszych treści. Inwestowanie na giełdzie przy braku odpowiedniej wiedzy i doświadczenia wiąże się z ryzykiem utraty nawet całego kapitału! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone są *

Zapraszam na darmowy webinar (szkolenie on line), które poprowadzę na żywo już 01.07 (środa) o godz. 20:00 - omówię w nim 5 moich realnych transakcji, jakich dokonałem w ubiegłym i bieżącym roku - 2 porażki i 3 sukcesy ze szczegółowym omówieniem każdego studium przypadku - poniżej link do zapisów (liczba miejsc ograniczona!):

http://squaber.com/l/rokicki-czego-nie-robic-inwestujac-5-przykladow?source=albert&landing=czegoNIErobic&a_aid=54ad060ce1ee6

odpowiedz

Jak tam Albert fajn męczyk był? Szczególnie ostatnie 4 minuty

odpowiedz

Ale finisz! 

odpowiedz