Urodziny Warrena Buffetta i przesłanie dla inwestorów
Zachęcam do obejrzenia wideo wywiadu ze mną, jakiego udzieliłem Comparic.tv po 89-tych urodzinach Warrena Buffetta - największego inwestora w historii. Dzielę się wieloma przemyśleniami odnośnie jego zasad inwestycyjnych a także nawiązuję do odwiedzonych przeze mnie ostatnio targów Gamescom w Kolonii - największej tego rodzaju imprezy branży gamingowej.

Kliknij w poniższy ekran aby obejrzeć wideo:

Z inwestorskim pozdrowieniem, 

Albert "Longterm" Rokicki

Email: kontakt@longterm.pl

Kanał Youtube: www.youtube.com/user/alrokas

Fanpage na Facebooku: www.facebook.com/longtermblog

Twitter: https://twitter.com/Longterm44

Treści przedstawione w powyższym artykule są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszych treści, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszych treści. Inwestowanie na giełdzie przy braku odpowiedniej wiedzy i doświadczenia wiąże się z ryzykiem utraty nawet całości zainwestowanego kapitału!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone są *

Heh... kiedy Pan zaczynał inwestować w Optimusa, to mi się nawet nie śniło, że kiedykolwiek w cokolwiek będę inwestować. No ale cóż, każdy gdzieś ma swoje początki.

Za to historia Optimusa nadrobiona, podobnie jak i innych kultowych tematów, które w branży finansów więcej niż Wypada znać.

odpowiedz

Takie luźne przemyślenie - gdybyśmy zainwestowali 'w wartość' w latach 30 XX wieku bylibyśmy dziś bogaci? ;> Z akcjami PKO Czy Handlowego w szufladzie

odpowiedz

Na urodziny żona Buffetta pewnie mu sprawiła kolejny garniak z jego ulubionej chińskiej firmy Dalian Trands, za skromne 50 tys. USD.

odpowiedz