Znaleźliśmy polski bitcoin - upside 3-10 razy w kilka lat
Bitcoin od pół roku znajduje się w bessie i jego notowania znajdują się ostatnio w klasycznym, męczącym trendzie bocznym - niestety trzeba spojrzeć prawdzie w oczy - łatwo to już było i to se ne wrati, dlatego polecam zarówno spekulantom jak i hoddlerom krypto spojrzenie nieco łaskawszym okiem na wyśmiewany tak ostatnio nasz polski rynek akcji - gwarantuję że można tu wybrać prawdziwe perły, które dają zarobić porównywalnie z krypto w przeciągu kilku lat.

Tak - uważam, że znalazłem polski bitcoin czyli odpowiednika tej kryptowaluty na polskiej giełdzie, który ma potencjał zyskać na wartości od 3 do nawet 10 razy przez kolejne 3-5 lat. Chciałbym w tym momencie zaznaczyć, że w takich przypadkach rzeczywistość potrafi mnie mocno zaskakiwać in plus, bo weźmy taki CD Projekt, który akumulowałem w 2012 roku poniżj 5 zł a dziś jest już po prawie 150 zł (zwrot z inwestycji 30 razy zainwestowany kapitał!) a w najśmielszych snach nie sądziłem, że będzie kiedyś po stówie...no kiedyś przed premierą Wiedźmina 3 nieśmiało napisałem że liczę na 100 zł ale zostałem wyśmiany... tak więc w przypadku spółek z dużym potencjałem globalnego sukcesu rzeczywistość zaskakuje pozytywnie i nie należy się według mnie ograniczać swoimi wycenami - jak osobiście nie robię wycen spółek, aby nie mieć zakodowanej w głowie jakiejś konkretnej liczby czy poziomu docelowego, który mógłby wpływać później na moje postrzeganie waloru w długim terminie. Znam takich co wyceniali CD Projekt na co najwyżej 35 zł i co? dawno w takim razie sprzedali i pozbyli sie akcji - a to byli ludzie mega inteligentni, z licencjami maklerów, doradców inwestycyjnych i CFA...

Teraz wydaje mi się, że znalazłem kolejny CD Projekt, kolejną spółkę, która może powtórzyć ten globalny sukces ale w zupełnie innej branży i to jest wielka siła tej inwestycji - nie należy absolutnie do branży, która jest obecnie na topie i przez to jest o niej jeszcze w miarę cicho... a pamiętajmy, że "biznes lubi ciszę"

Wiadomo, że branża gamingowa nie będzie tak grzana jak obecnie w nieskończoność i kiedyś przynajmniej zostanie odstawiona na bok na pewnien czas, jak to się dzieje z każdą mocno graną i tu nie ma wyjątków. Najczęściej jest tak, że podczas kolejnej hossy "nie odgrzewa się już tych samych kotletów" tylko odkrywa się nową, zwycięską branżę i się ją eksploatuje, tak jak mi się to udało podczas obecnej hossy z sektorem spółek produkujących gry. Podczas hossy 2003-2007 była to budowlanka i developerka, wcześniej w latach 1998-2000 spółki internetowe, a podczas pierwszej naszej hossy rosły konglomeraty produkcyjno-usługowo-handlowe jak Universal czy Elektrim. Tym razem będzie to zupełnie inna branża i mi się wydaje że wiem o jaką chodzi

Myśląc o tej spółce, wiedząc jaki ma potencjał i że bazując już na faktach a nie domysłach, jest w stanie praktycznie potroić swoją wartość w 2-3 lata z 99% prawdopodobieństwem, czuję się jak kobieta, która dowiedziała się właśnie, że jest w ciąży z trzecim dzieckiem Tak - pierwszym, moim wymarzonym i spełnieniem marzeń był CD Projekt, który dał zarobić 3000% (słownie: trzy tysiące procent = 30 razy pomnożenie początkowego kapitału!). Nie ukrywam, że pomimo tego spektakularnego sukcesu miałem duży niedosyt, bo wiele osób wypominało mi to przy każdej okazji, że właściwie tylko ten CD Projekt ciągnął cały portfel przez te ostatnie kilka lat... owszem - zarobiłem na Amice ponad 100% i kilkadziesięt procent na kilku innych spółakch ale miałem jednak jakiś ukryty ciężar na plecach z którym nie czułem się dobrze i chciałem bardzo udowodnić że to trafienie z producentem Wiedźmina nie bylo przypadkowe. I w tym roku odpalił mocno 11 bit studios na którym jestem już prawie 300% do przodu, dzięki wielkiemu sukcesowi Frostpunka i traktuję do jako moje drugie dziecko - przyznam szczerze, że miałem z niego większą radość niż z pierwszego, pomimo tego, że wcale nie jestem na nim jeszcze aż tak zarobiony.

Tak - znów mam to samo uczucie, jakie miałem kiedy zaczynałem interesować się CD Projektem w 2011 roku i 11 bit studios w 2015 roku - znów jest ten sam zapał i podniecenie, bo spółka wygląda niemalże na pewniaka i aż dziw bierze, że nikt jej jeszcze nie dostrzegł (czytam na bieżąco rekomendacje analityków i przeglądam różne portfele techniczne i fundamentalne i spółki tam po prostu nie ma!).

Nowa spółka, nowa, zupełnie odmienna branża i perspektywy stopy zwrotu bezpiecznie oceniane przeze mnie na od 300% do 1000% przez kolejne 3-5 lat.

Już dziś zakupię akcje tej spółki do mojego portfela SPT - spółki prowzrostowe tygodnia zamieniając jedną ze znajdujących się w nim spółek (11 bit studos, Playway, Ten Square Games)!

Portfel SPT jest dostępny dla Subskrybentów Longterm.pl w pakiecie rocznego lub 2-letniego abonamentu, w ramach którego otrzymujesz również dostęp do kwartalnych raportów TOP 15 Poland (z rankingiem najlepszych naszym zdaniem spółek z całej GPW), forum VIP, archiwum webinarów, mój długoterminowy portfel inwestycyjny, portfel SCT Radka "Humanisty na giełdzie" Chodkowskiego).

Zamów roczny lub 2-letni abonament Longtem.pl i poznaj już dzisiaj polskiego bitcoina <<LINK>>

Z inwestorskim pozdrowieniem, 

Albert "Longterm" Rokicki

Email: kontakt@longterm.pl

Kanał Youtube: www.youtube.com/user/alrokas

Fanpage na Facebooku: www.facebook.com/longtermblog

Twitter: https://twitter.com/Longterm44

Treści przedstawione w powyższej publikacji są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszych treści, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszych treści. Inwestowanie na giełdzie przy braku odpowiedniej wiedzy i doświadczenia wiąże się z ryzykiem utraty nawet całego kapitału!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone są *

Opłaciłem przelewem miesięczny (57 zł dostęp do portfela)

Czekam na wykaz spółek, w tym nowego Bitcoina i którą spólkę geamingową (11BIT, PlayWay czy CD Projekt zamienia Pan na polskiego Bitcoina)

 

pozdrawiam

Wiesław Górny

odpowiedz

witam,

dziękujemy bardzo za okazane zaufanie.

Pozdrawiamy!

odpowiedz

Uwaga do wszystkich, którzy przeczytali ten artykuł i być może wyciągnęli błędne wnioski.

Nie jestem maklerem ani doradcą inwestycyjnym i nie mam żadnej licencji - moje poglądy są tylko moimi i nie pracuję dla żadnej instytucji finansowej. Przestawiam moje, własne, niezależne poglądy a jak ktoś je zinterpretuje i co na podstawie ich zrobi to tylko jego indywidualna sprawa. Ja przedstawiam swoje typy inwestycyjne w które sam inwestuję swoje własne pieniądze, ryzykując mój WŁASNY kapitał w celach edukacyjnych - przekazuje moje niezależne dziennikarstwo i analizy finansowe, które i tak bym robił dla siebie a co z tym ktoś zrobi to jego sprawa.

Nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za wyniki inwestycyjne w oparciu o moje analizy - trzeba sobie jasno powiedzieć, że często się mylę i tu drogi na skróty nie ma. Inwestowanie na giełdzie wiąże się z ryzykiem utraty kapitału i jeśli to by było takie proste to wszyscy którzy inwestują byliby bardzo bogaci.

Apeluję zatem o rozsądek i jeśli ktokolwiek ma jakiekolwiek wątpliwości to proszę nie korzystać z moich usług. Pamiętaj że to są Twoje ciężko zarobione pieniądze!

odpowiedz

Czy jeżeli kupię SPT w poniedziałek, a wcześniej dodasz post to będę miał do niego dostęp?

Oraz, czy subskrypcja kończy się 30 dni po zakupie czy na koniec miesiąca kalendarzowego?

odpowiedz

Witam,

Aktualizacje portfela SPT ukazują się w weekend zatem już po sesji piątkowej ale przed rozpoczęciem poniedziałkowej.

Subskrypcja kończy się równo po 30 dniach od zakupu.

odpowiedz

Witam Panie Albercie,

 

 

 

Jaka jest sznasa ze wzrosty beda osiagniete takie jak Pan pisze 3-10 razy? Daje Pan jakas gwarancje iz jak Pan mowi spolka urosnie na 99% w przeciagu 3-10 lat? Co bedzie jesli dajmy na to Pana prognoza sie nie sprawdzi? Co z ludzmi ktorzy pod wplywem tego artykuku zakupia Pana portfel SPT troche mamieni wysokimi stopami zwrotu i...spolka spadnie?Bedzie mial Pan odwage zwrocic pieniadze czy podeprze sie Pan stwierdzeniem iz nie jest Pan posrednikiem gieldowym i to byla tylko sugestia a nie rekomendacja, oddalajac swoja wine od siebie

 

PS.Skad Pan wzial 99%? Jakies analizy czy po prosty dajmy prawie 100% bedzie bardziej wiarygodne?

 

PS.2 To nie jest krytyka- wchodze na blog regularnie, obserwuje "Pytania do longterma" regularnie i nie chcialbym aby bylo to odebrane jako atak na Pana osobe, bo zawsze Pan powtarza ze nie jest Pan wrozbita Maciejem, a tu taka prognoza- wzrosnie na 99% - przyzna Pan ze brzmi jak wrozbita Maciej:-)

 

Pozdrawiam,

 

Daniel 

odpowiedz

Witam, gwarancji nie ma żadnej ale tak szacuję prawdopdoobieństwo stąd też mój entuzjazm ale jednocześnie podkreślam notkę prawną pod artykułem:

Treści przedstawione w powyższej publikacji są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszych treści, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszych treści. Inwestowanie na giełdzie przy braku odpowiedniej wiedzy i doświadczenia wiąże się z ryzykiem utraty nawet całego kapitału!

odpowiedz

Czyżby LUG? Spełnia wszystkie kryteria. Ale wątpię aby udało się kupić rozsądną ilość po aktualnej cenie.

 

 

odpowiedz

Zapraszamy do supskrypcji

odpowiedz

Lights...camera .... action  za ile mozna wejsc (poker?) i kiedy 

regards  JJ

odpowiedz

Hej,

A kiedy i gdzie wyjawisz ta perelke?

odpowiedz

Tylko Subskrybentom Longterm za free lub dla osób które zamówią dostęp do portfela SPT już w ten weekend!:

https://www.longterm.pl/shop/Portfel-Spt-Spolki-Prowzrostowe-Tygodnia.html

 

odpowiedz

Czy "perełka" będzie też dostępna dla tych, którzy wykupią subskrybcję miesięczną ? Bo pisze Pan, że dla rocznych i dwuletnich, a link powyżej jest do miesięcznej.

odpowiedz