Komentarze giełdowe
Lotos - transmisja konferencji wynikowej LIVE!
article preview
Już dzisiaj o 12:00 zapraszamy na transmisję wynikową Grupy Lotos na żywo u nas na portalu Longterm.pl!
czytaj dalej
KGHM, 11bit, JSW, Livechat, Polimex, Celon - webinar!
article preview
Głosujcie na spółki, które dla Was przeanalizuję jutro na żywo o 19:00 - plebiscyt zamykamy dzisiaj o 17:00 i będą ogłoszeni zwycięzcy!
czytaj dalej
Przegląd techniczny spółek z TOP 15 Poland - webinar!
article preview
Już w środę o 20:00, niezależny analityk techniczny - Radek Chodkowski, autor cenionego bloga inwestycyjnego "Humanista na giełdzie" weźmie na warsztat wszystkie spółki z najnowszego raportu TOP 15 Poland.
czytaj dalej
Jaki rachunek inwestycyjny otworzyć? Który polecam?
article preview
Po ostatnim webinarze byłem w wielkim szoku, że tak wiele osób pytało o to gdzie otworzyć rachunek inwestycyjny i który konkretnie polecam. Zostałem dosłownie zasypany pytaniami na maila od początkujących (na webinar zapisało się ponad 300 osób!) ale i od osób, które mają gdzieś rachunek i chcieliby zmienić. Wychodzę zatem naprzeciw zapotrzebowaniu i odpowiadam na pytanie, polecając najlepszy według mnie rachunek inwestycyjny w Polsce.
czytaj dalej
Duży kapitał stawia na rynki wschodzące, w tym Polskę
article preview
Ten rok należy do rynków krajów rozwijających się, czyli tzw. "rynków wschodzących" (ang: emerging markets). Polska do nich należy ale jest na pierwszym miejscu do awansu do prestiżowego grona krajów rozwiniętych. Może to się stać za kilka lat, jeśli nasz rynek będzie dalej rósł jak do tej pory.
czytaj dalej
123...47
«
1/47