Portfel akcji dywidendowych
Portfel akcji dywidendowych - XV odsłona
article preview
To był tydzień akumulacji akcji do portfela dywidendowego - rzadko kiedy idę tak ostro w jedną spółkę, ale tym razem wydaje mi się, że to pewny zakład.
czytaj dalej
Portfel akcji dywidendowych - XIV odsłona
article preview
Jak radził sobie w ostatnich dniach portfel akcji dywidendowych, założony z myślą o zabezpieczeniu przyszłej emerytury?
czytaj dalej
Portfel akcji dywidendowych - XIII odsłona
article preview
Czas na podsumowanie ubiegłego roku w kontekście ultra długoterminowego portfela dywidendowego, założonego z myślą o zabezpieczeniu emerytury. Jak zachowały się moje spółki i ile wypłaciły dywidend oraz jakie kolejne kroki podejmę w tym roku - zapraszam do lektury XIII już odsłony mojego cyklu.
czytaj dalej
Portfel akcji dywidendowych - XII odsłona
article preview
Minęło już ponad 7 miesięcy od ostatniej odsłony portfela spółek dywidendowych, założonego w 2014 roku z myślą o zabezpieczeniu swojej emerytury. Jak wygląda aktualny stan tego portfela i ile dotychczas udało mi się wysupłać z samych dywidend?
czytaj dalej
Portfel akcji dywidendowych - XI odsłona
article preview
Pierwsza połowa roku nie była łaskawa dla portfela spółek dywidendowych - problemy frankowiczów sprawiły, że PKO Bank Polski pod naciskiem KNF nie zdecydował się wypłacić w tym roku dywidendy. Z kolei bardzo kontrowersyjne plany pomocy sektorowi górniczemu, spowodowały drastyczną redukcję dywidendy PGE. Honoru portfela bronią GPW, PZU i KGHM, które tradycyjnie wypłacą całkiem przyzwoite dywidendy (PZU i GPW nawet bardzo sowite).
czytaj dalej
«
1/4