Pytania do Longterma 2.3: CD Projekt, Quantum, DataWalk - wideo

Wideo w którym odpowiadam na pytania widzów o spółki: CD Projekt, Dino, DataWalk, Microsoft, Modivo, Text, Ambra, Amica, Dino, Asbis i Ryvu Therapeutics. Ponadto odpowiadam na pytanie czy stosuję analizę techniczną i w jakim stopniu oraz czy inwestowanie zawsze tylko w jedną, największą spółkę z głównego indeksu ma sens oraz czy wychodziłem kiedykolwiek ze spółki na stracie przekraczającej 30% 👇

Nasza konferencja KS16 już 05.10.2026 w Poznaniu: https://longterm.pl/konferencja-ksiaz...

Partnerem tego programu jest XTB. Załóż konto w XTB i wpisz kod: LONGTERM przy rejestracji aby otrzymać darmowy kurs inwestowania: https://link-pso.xtb.com/pso/5GQid
Oferta zero prowizji obowiązuje do miesięcznego obrotu 100 000 EUR. Transakcje powyżej tego limitu zostaną obciążone prowizją w wysokości 0,2% (min. 10 EUR). Może mieć zastosowanie 0,5% koszt przewalutowania. Oferowane instrumenty finansowe są ryzykowne. Inwestuj odpowiedzialnie.

Zachęcam do zadawania kolejnych pytań w komentarzach do tego odcinka i subskrybowania mojego kanału!