NewConnect
8 spółek z NewConnect wypłacających mega dywidendy
article preview
Mówi się że na NC ciężko znaleźć spółki dywidendowe. Ja jednak w poniższym artykule udowadniam że jest inaczej i prezentuję wam 8 spółek z NewConnect wypłacających akcjonariuszom sowite dywidendy.
czytaj dalej
NewConnect nie taki straszny jak go malują
article preview
NewConnect to rynek bardzo w ostatnich latach zaniedbywany a wokół niego krąży wciąż wiele negatywnych mitów. Przyjrzyjmy się młodszej siostrze GPW czyli rynkowi na którym notowane są mniejsze, bardzo niewielkie przedsiębiorstwa, które często należy traktować jako start upy i które dopiero za jakiś czas mają szansę stać się potentatami. Z resztą kilka takich namacalnych przykładów już obserwujemy i spółki te jedna po drugiej przechodzą na rynek główny. Przedstawmy kilka przykładów takich właśnie hitów inwestycyjnych z pomijanego szerokim łukiem i zapomnianego przez analityków NC.
czytaj dalej
Darmowy raport - TOP spółki z NewConnect
article preview
Dzisiaj mam dla Was prawdziwą gratkę - darmowy raport z analizami najlepszych spółek z rynku NewConnect, autorstwa zaprzyjaźnionego blogera Krzabra. Jest on według mnie jednym z najlepszych ekspertów od NC w Polsce. Warto zapoznać się z jego analizami, gdyż rynek NC jest prawie całkowicie pomijany przez analityków bankowych.
czytaj dalej
12
2/2
»