NewConnect
Ranking najlepszych spółek z NewConnect
article preview
Jak co kwartał, z dumą publikujemy kolejny raport TOP New/Connect, autorstwa Krzysztofa "Krzabra" vel "Chris Abra" Abramowicza. Jest to dość obszerne (82 strony A4) opracowanie poświęcone mało znanemu i pomijanemu przez większość analityków rynkowi NC, czyli tzw. "małemu parkietowi". Autor dokonuje solidnej analizy fundamentalnej i technicznej wszystkich spółek z NewConnect i selekcjonuje te najlepsze, wedle bardzo rygorystycznych kryteriów .
czytaj dalej
Najlepsze spółki z NewConnect
article preview
Ceniony w giełdowej blogosferze Krzabr opublikował swój najnowszy raport TOP NewConnect z analizami kilkudziesięciu najciekawszych jego zdaniem spółek z tego niesłusznie pomijanego rynku. Dzieli je na pomysły długoterminowe, dywidendowe i spekulacyjne oraz na poszczególne branże. Jako próbkę swoich umiejętności wrzucił ostatnio analizę spółki IMS.
czytaj dalej
Najlepsze spółki z NewConnect
article preview
Wokół rynku NewConnect, zwanego często "małym parkietem", porobiło się mnóstwo negatywnych mitów, które konsekwentnie od dłuższego czasu obalamy wespół z zaprzyjaźnionym blogerem niezależnym - Krzyśkiem Abramowiczem, zwanym szerszej publiczności jako Krzabr. Ten ceniony ekspert od NC co kwartał publikuje swoje raporty z analizami najciekawszych jego zdaniem tematów z tego zapomnianego przez ludzi i Boga rynku - na jakie spółki postawił tym razem, bazując na wynikach za III kwartał?
czytaj dalej
8 spółek z NewConnect wypłacających mega dywidendy
article preview
Mówi się że na NC ciężko znaleźć spółki dywidendowe. Ja jednak w poniższym artykule udowadniam że jest inaczej i prezentuję wam 8 spółek z NewConnect wypłacających akcjonariuszom sowite dywidendy.
czytaj dalej
NewConnect nie taki straszny jak go malują
article preview
NewConnect to rynek bardzo w ostatnich latach zaniedbywany a wokół niego krąży wciąż wiele negatywnych mitów. Przyjrzyjmy się młodszej siostrze GPW czyli rynkowi na którym notowane są mniejsze, bardzo niewielkie przedsiębiorstwa, które często należy traktować jako start upy i które dopiero za jakiś czas mają szansę stać się potentatami. Z resztą kilka takich namacalnych przykładów już obserwujemy i spółki te jedna po drugiej przechodzą na rynek główny. Przedstawmy kilka przykładów takich właśnie hitów inwestycyjnych z pomijanego szerokim łukiem i zapomnianego przez analityków NC.
czytaj dalej
12
«
1/2