akcje dywidendowe
Tanie akcje, jeszcze tańsze akcje...
article preview
Czy polskie, największe spółki giełdowe - tzw. blue chipy są już wręcz okazyjnie tanie? Co sądziłby o tym nauczyciel słynnego Warrena Buffetta czyli Ben Graham gdyby żył? Postarajmy się odpowiedzieć na te pytania.
czytaj dalej
Portfel akcji dywidendowych - XI odsłona
article preview
Pierwsza połowa roku nie była łaskawa dla portfela spółek dywidendowych - problemy frankowiczów sprawiły, że PKO Bank Polski pod naciskiem KNF nie zdecydował się wypłacić w tym roku dywidendy. Z kolei bardzo kontrowersyjne plany pomocy sektorowi górniczemu, spowodowały drastyczną redukcję dywidendy PGE. Honoru portfela bronią GPW, PZU i KGHM, które tradycyjnie wypłacą całkiem przyzwoite dywidendy (PZU i GPW nawet bardzo sowite).
czytaj dalej
Portfel akcji dywidendowych - odsłona IX
article preview
Jakich transakcji dokonałem podczas "paniki frankowej" w ramach mojego portfela akcji dywidendowych? Jak obecnie przedstawia się zysk portfela?
czytaj dalej
Portfel dywidendowy - IV odsłona
article preview
Minęły już cztery tygodnie, od czasu kiedy rozpocząłem prowadzenie nowego portfela, mającego na celu czerpanie zysków z dywidend spółek. Czas sprawdzić jak prezentuje się portfel po ostatnich zawirowaniach geopolitycznych.
czytaj dalej
Portfel dywidendowy III odsłona
article preview
Minęły już trzy tygodnie, od czasu kiedy rozpocząłem prowadzenie nowego portfela, mającego na celu czerpanie zysków z dywidend spółek. Czas sprawdzić jak prezentuje się portfel po ostatniej zawierusze na rynku, spowodowanej sankcjami nałożonymi na Rosję.
czytaj dalej
12
«
1/2