akcje kghm
Spółki prowzrostowe na tydzień 14-18.08.2017
article preview
To był bardzo nieudany tydzień dla portfela SPT - 11 bit studios stracił 3,6%, Livechat stracił 2% a ATM Grupa aż 5,7%, co dało średnią stratę 3,77%. Ta ostatnia spółka wylatuje z portfela - moja cierpliwość się wyczerpała. Na jakie spółki stawiam w tym tygodniu?
czytaj dalej
Sprawdź 34 najlepsze typy z NewConnect!
article preview
Krzysiek "Krzabr" Abramowicz vel Chris Abra opublikował najnowszy raport TOP NC po wynikach za I kwartał 2017. Sprawdź które spółki dały najwięcej zarobić w ostatnich miesiącach i czy Krzysiek poleca jakieś nowe typy.
czytaj dalej
Pierwsza konferencja Longterm.pl - KsiążęcaStreet2017 za nami :-)
article preview
Pierwsza, historyczna konferencja, organizowana przez Longterm.pl za nami i z wielką satysfakcją oznajmiamy, że została zakończona pełnym sukcesem.
czytaj dalej
Spółki prowzrostowe na tydzień 08-12.05.2017
article preview
To był nieudany tydzień dla portfela SPT - 11 bit studios zyskał wprawdzie 2,2%, ale za to ATM Grupa straciła 3,4% a Livechat 1,5% co dało średni wynik -0,90%. Na jakie spółki stawiam w przyszłym tygodniu?
czytaj dalej
W jakie polskie spółki zainwestowałby Warren Buffett?
article preview
Wyobraźmy sobie, że Warren Buffett nie posiada portfela inwestycyjnego wielkości kilkuset miliardów dolarów, lecz np. skromny 1 mln zł do zainwestowania. Nie jest skazany na „polowanie na słonie” (jego własne określenie), nie musi się przejmować płynnością i może spokojnie kupować akcje nie obawiając się, że wywinduje kurs w górę, zanim zdoła nabyć taką ilość papierów, jakiej zapragnął. Czy na GPW jest choć jedna firma, którą moglibyśmy nazwać „spółką twierdzą” w rozumieniu Wyroczni z Omaha?
czytaj dalej
12
«
1/2