akcje kghm
5 powodów dla których warto inwestować w zagraniczne spółki dywidendowe
article preview
Zachęcam do lektury najnowszego artykułu z cyklu "Dywidenda jak w banku". Tym razem pod lupę wziąłem inwestowanie w zagraniczne spółki dywidendowe - czy warto?
czytaj dalej
Trzy złote zasady inwestowania w spółki dywidendowe
article preview
Jakich trzech złotych zasad słynnego amerykańskiego inwestora - Warrena Buffetta należy przestrzegać aby osiągać sukces na giełdzie akcji w długim terminie?
czytaj dalej
Szczyty historyczne w USA - co dalej?
article preview
Amerykański, główny indeks giełdowy pobił w tym tygodniu rekord wszech czasów. Czy wobec tego jest już drogo na amerykańskiej giełdzie i czeka nas kolejny krach? Jeśli, nie to jak długo może potrwać obecna hossa?
czytaj dalej
Na Brexicie można będzie zarobić 18%
article preview
Od 5 lat, z dużą regularnością, bo co roku, inwestorzy są atakowani jakimś wielkim medialnym spektaklem, który początkowo jest kreowany jako prawdziwy horror i preludium do apokalipsy, a później okazuje się, że po roku nikt właściwie o nim nie pamięta.
czytaj dalej
Recepta na wyższy zysk
article preview
Dwóch niezłomnych inwestorów - Albert Rokicki i Maciej Samcik otrzymało receptę na sukces - to od nich zależy czy ją wykorzystają czy przegapią kolejną szansę na wyższy zysk. Obejrzyj koniecznie najnowsze video w ramach akcji "Dywidenda jak w banku".
czytaj dalej
«
1/3