akcje kghm
Jak zbudować swój własny portfel akcji dywidendowych z myślą o emeryturze – moje 5 zasad związanych z inwestowaniem długoterminowym.
article preview
Ostatni artykuł II odsłony akcji "Dywidenda jak w banku", prowadzonej wraz z Maćkiem Samcikiem, Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie, Stowarzyszenieniem Inwestorów Indywidualnych i BPH TFI.
czytaj dalej
5 powodów dla których warto inwestować w zagraniczne spółki dywidendowe
article preview
Zachęcam do lektury najnowszego artykułu z cyklu "Dywidenda jak w banku". Tym razem pod lupę wziąłem inwestowanie w zagraniczne spółki dywidendowe - czy warto?
czytaj dalej
Trzy złote zasady inwestowania w spółki dywidendowe
article preview
Jakich trzech złotych zasad słynnego amerykańskiego inwestora - Warrena Buffetta należy przestrzegać aby osiągać sukces na giełdzie akcji w długim terminie?
czytaj dalej
Szczyty historyczne w USA - co dalej?
article preview
Amerykański, główny indeks giełdowy pobił w tym tygodniu rekord wszech czasów. Czy wobec tego jest już drogo na amerykańskiej giełdzie i czeka nas kolejny krach? Jeśli, nie to jak długo może potrwać obecna hossa?
czytaj dalej
Na Brexicie można będzie zarobić 18%
article preview
Od 5 lat, z dużą regularnością, bo co roku, inwestorzy są atakowani jakimś wielkim medialnym spektaklem, który początkowo jest kreowany jako prawdziwy horror i preludium do apokalipsy, a później okazuje się, że po roku nikt właściwie o nim nie pamięta.
czytaj dalej
«
1/4