cd projekt
Znaleźliśmy kilku kandydatów na kolejny CD Projekt!
article preview
CD Projekt dał zarobić cierpliwym inwestorom ponad 2000% w przeciągu ostatnich 6 lat. Od pewnego czasu intensywnie szukaliśmy polskiej spółki, która może powtórzyć ten sukces lub przynajmniej się do niego zbliżyć i wydaje nam się, że mamy takich kliku kandydatów!
czytaj dalej
Kiedy dokupić akcje CD Projektu i czy nie jest już za drogi?
article preview
Kiedy będzie dobry moment na dokupienie akcji CD Projektu? A może 11 bit studios jest teraz lepszym pomysłem? Czy cena w wezwaniu na Polną ogłoszonym przez Zbigniewa Jakubasa nie jest za niska? Czy przejście firmy w Niemczech jest korzystne dla Wieltonu? Na te i kilka innych pytań odpowiedziałem w kolejnym odcinku "Pytań do Longterma" nagranym dla Inwestorzy.tv.
czytaj dalej
Co dalej z cenami złota?
article preview
Czy ceny złota mogą jeszcze pójść w górę, a jeśli tak, to o ile? Czy po-brexitowa panika była dobrą okazją do zakupów akcji dywidendowych na długi termin? Czy przypadkiem nie tworzy nam się bańka spekulacyjna obligacji korporacyjnych? Na te i inne pytania odpowiadam w najnowszym odcinku "Pytań do Longterma" nagranego przez Inwestorzy.tv
czytaj dalej
Spółki prowzrostowe na tydzień 07-11.12.2015
article preview
To był nieudany tydzień zarówno dla naszej giełdy (WIG stracił 3%), jak i portfela SPT - CD Projekt stracił 1,9%, Livechat 2,7% a Kruk aż 3,4% i niestety wypada z portfela. Na jaką nową spółkę postanowiłem postawić w przyszłym tygodniu?
czytaj dalej
Spółki prowzrostowe na tydzień 30.11-04.12.2015
article preview
To był kolejny bardzo udany tydzień dla portfela SPT - CD Projekt zyskał 3,3%, Kruk zyskał 2,2% a Livechat 0,1%, co dało średni zysk wysokości 1,87%. Wynik cieszy biorąc pod uwagę spadek szerokiego indeksu WIG o 2,9%. Na jakie spółki stawiam w przyszłym tygodniu?
czytaj dalej
123...8
«
1/8