ci games
Jak inwestować w spółki gamingowe?
article preview
Zapraszam na darmowy webinar już w czwartek 04.04 o godz. 20:00 podczas którego dowiesz się jak inwestować w spółki gamingowe i na co zwrócić szczególną uwagę.
czytaj dalej
Czy McDonald's jest dobrą inwestycją długoterminową?
article preview
W kolejnym odcinku serialu "Pytania do Longterma" opowiadam między innymi o spółkach: Mc Donald's, KGHM i CI Games. Które spółki kupować na okres zimowy?
czytaj dalej
Analizy na żywo: ABC Data, CIG, Briju, Energa, Ciech
article preview
Na specjalne życzenie Forumowiczów Longterm.pl i Widzów webinarów, organizujemy wyjątkowy webinar, podczas którego omówimy 5 spółek, które wygrały w plebiscycie popularności wśród inwestorów: ABC Data, Briju, Ciech, CI Games i Energa.
czytaj dalej
CI Games - analiza spółki
article preview
Mam przyjemność zaprezentować Państwu analizę jednej z czterech spółek z GPW, zajmujących się produkcją gier komputerowych, o których w ostatnim czasie jest bardzo głośno, za sprawą dobrze przeprowadzanej ekspansji światowej. Firma powstała w 2002 r., a już w 2007 r. zadebiutowała na warszawskim parkiecie. Obecnie zatrudnia prawie 100 osób a największa produkcja ”Sniper: Ghost Warrior” sprzedała się dotychczas w liczbie 5,6 mln egzemplarzy na całym świecie
czytaj dalej
Spółki prowzrostowe na tydzień 08-12.06.2015
article preview
To był bardzo nieudany tydzień dla portfela i to już drugi z rzędu - tym razem za sprawą tąpnięcia spółki CD Projekt o 12,5%. Pozostałe dwie radziły sobie dość miernie - CI Games zyskał symboliczne zyskał 0,3% a Elzab skorekcił się o 2,1%. Średni wynik wyniósł -4,77% ale należy pamiętać, że jest to portfel wybitnie spekulacyjny a więc obarczony bardzo wysokim ryzykiem (nie używam w nim zupełnie stop lossów). Na jakie spółki stawiam w przyszłym tygodniu po takich batach?
czytaj dalej
12
«
1/2