spółki dywidendowe
Trzy złote zasady inwestowania w spółki dywidendowe
article preview
Jakich trzech złotych zasad słynnego amerykańskiego inwestora - Warrena Buffetta należy przestrzegać aby osiągać sukces na giełdzie akcji w długim terminie?
czytaj dalej
A może dywidenda z funduszu?
article preview
Nie każdy ma czas i determinację niezbędną aby samodzielnie inwestować na giełdzie papierów wartościowych i jest to całkowicie zrozumiałe. Można przecież powierzyć swoje pieniądze profesjonalistom i nie jest to żaden wstyd, a często przejaw rozsądku. Czy warto teraz zacząć swoją przygodę z inwestowaniem w fundusze i które ewentualnie wybrać?
czytaj dalej
Jak zabrać się za inwestowanie w spółki dywidendowe? Pierwsze kroki
article preview
Jak zacząć swoją przygodę z inwestowaniem w spółki dywidendowe? Czy możemy wchodzić w giełdę za cały kapitał? Gdzie otworzyć najlepszy rachunek inwestycyjny? Gdzie sprawdzać, które spółki wypłacają dywidendy i kiedy?
czytaj dalej
Jak wybrać idealną spółkę dywidendową w 9 krokach?
article preview
W USA jest 15 spółęk, które nieprzerwanie wypłacają dywidendy od ponad 100 lat! Tak to nie pomyłka - takie spółki jak Coca Cola czy Exxon Mobile nigdy nie zawiodły swoich akcjonariuszy i służą kolejnym pokoleniom inwestorów ponad 10 dekad. Czy polskie spółki mogą podążyć tym śladem - jeśli tak to jakie? Jak znaleźć taką idealną, długowieczną spółkę dywidendową w 9 krokach?
czytaj dalej
Reprezentacja Polski płaci w końcu dużą dywidendę
article preview
Myślę, że jak większość z Was jestem wciąż pod wielkim wrażeniem gry Biało-czerwonych w zwycięskim meczu z Irlandią Północną.
czytaj dalej