dywidendy
Portfel akcji dywidendowych - VII odsłona
article preview
W ostatnim czasie, wykorzystałem przeceny dwóch spółek wybitnie dywidendowych do zakupu drobnych pakietów ich akcji. Jedną już miałem wcześniej w portfelu - zakup drugiej, zawsze rozważałem i w końcu to zrobiłem.
czytaj dalej
Portfel dywidendowy - V odsłona
article preview
Minęło już dziewięć tygodni, od czasu kiedy rozpocząłem prowadzenie nowego portfela, mającego na celu czerpanie zysków z dywidend spółek. Czas sprawdzić jak prezentuje się aktualna stopa zwrotu i zaksięgować przyznane dywidendy.
czytaj dalej
Portfel dywidendowy - IV odsłona
article preview
Minęły już cztery tygodnie, od czasu kiedy rozpocząłem prowadzenie nowego portfela, mającego na celu czerpanie zysków z dywidend spółek. Czas sprawdzić jak prezentuje się portfel po ostatnich zawirowaniach geopolitycznych.
czytaj dalej
Portfel dywidendowy - II odsłona
article preview
Minęły już dwa tygodnie, od czasu kiedy rozpocząłem prowadzenie nowego portfela, mającego na celu czerpanie zysków z dywidend spółek. Czas sprawdzić jak prezentuje się portfel po ostatniej zawierusze na rynku, spowodowanej sankcjami nałożonymi na Rosję.
czytaj dalej
Portfel akcji dywidendowych
article preview
W dzisiejszych ciężkich dla giełdy czasach, inwestorzy, szczególnie Ci z zasobniejszymi portfelami, poszukują bezpieczeństwa w dużych, płynnych spółkach dywidendowych, czyli takich które regularnie dzielą się swoimi zyskami z akcjonariuszami. Postanowiłem zatem stworzyć długoterminowy portfel spółek dywidendowych.
czytaj dalej
1...678
8/8
»