pge
Jak zbudować swój własny portfel akcji dywidendowych z myślą o emeryturze – moje 5 zasad związanych z inwestowaniem długoterminowym.
article preview
Ostatni artykuł II odsłony akcji "Dywidenda jak w banku", prowadzonej wraz z Maćkiem Samcikiem, Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie, Stowarzyszenieniem Inwestorów Indywidualnych i BPH TFI.
czytaj dalej
Portfel akcji dywidendowych - XV odsłona
article preview
To był tydzień akumulacji akcji do portfela dywidendowego - rzadko kiedy idę tak ostro w jedną spółkę, ale tym razem wydaje mi się, że to pewny zakład.
czytaj dalej
Portfel akcji dywidendowych - XIII odsłona
article preview
Czas na podsumowanie ubiegłego roku w kontekście ultra długoterminowego portfela dywidendowego, założonego z myślą o zabezpieczeniu emerytury. Jak zachowały się moje spółki i ile wypłaciły dywidend oraz jakie kolejne kroki podejmę w tym roku - zapraszam do lektury XIII już odsłony mojego cyklu.
czytaj dalej
Czy przejęcie Pekao jest korzystne dla PZU?
article preview
Czy przejęcie Pekao będzie korzystne dla PZU? W jakie branże inwestować w najbliższych miesiącach? Czy będziemy zaskakiwani kolejnymi pomysłami polityków względem energetyki? Co sądzę o nowej strategii GPW? Na te pytania odpowiadam w najnowszym odcinku "Pytań do Longterma" nagrywanego dla Inwestorzy.tv
czytaj dalej
Srebra rodowe w cenie złomu - rząd rusza na zakupy?
article preview
W ostatnich dniach media obiegła wieść o tym, że minister skarbu otrzymał rzekomo do dyspozycji 4,8 mld zł z funduszu reprywatyzacyjnego i może wykorzystać te fundusze do zwiększenia udziałów w spółki o strategicznym znaczeniu dla Państwa. Jakie to spółki i które mogą pójść na pierwszy ogień?
czytaj dalej
«
1/4