pytania do longterma
Czy Facebook zarżnie Livechata?
article preview
W najnowszym odcinku "Pytań do Longterma" odpowiadam na pytanie o aktualną sytuację spółki Livechat w kontekście ostatnich doniesień o wejściu Facebook w ten segment rynku.
czytaj dalej
Czy buy&hold ma sens w dzisiejszych czasach?
article preview
Czy jeżdżę na WZA spółek? Czy strategia buy&hold ma jeszcze sens w dzisiejszych czasach? Jak giełda zareaguje na decyzję Moody's? Na te pytania odpowiadam w najnowszym odcinku "Pytań do Longterma".
czytaj dalej
Czy KGHM wyłamał się z trendu wzrostowego?
article preview
Czy KGHM wyłamał się z trendu wzrostowego? Ile będzie wynosił WIG za 25 lat czyli w 50-tą rocznicę powstania GPW? Czy zwracam uwagę na skład zarządów spółek? Na te pytania odpowiadam w najnowszym odcinku "Pytań do Longterma" nagranego przez Inwestorzy.tv
czytaj dalej
Pytania do longterma dla Inwestorzy.tv
article preview
To już 12 odcinek "Pytań do Longterma" - aż dziw bierze jak czas szybko leci i jak dużo materiału udało się nam już wyprodukować dla Was w ramach tego cyklu, realizowanego przez Inwestorzy.tv. Zapraszam do obejrzenia najnowszego video, którego wstęp jest bardzo nietypowy ale zapewniam, że było to niezbędne i musiało się potoczyć tak a nie inaczej - nie było innego wyjścia!
czytaj dalej
Które spółki skorzystają na programie 500+?
article preview
Które spółki skorzystają najwięcej na programie socjalnego wsparcia polskiego społeczeństwa? Jak prezentuje się sytuacja makro w kontekście potencjalnych wzrostów na GPW? Czy Chiny zbankrutują i wpędzą światową gospodarkę w wieloletnią depresję gospodarczą? Na te pytania odpowiadam w kolejnym video z cyklu "Pytań do Longterma"!
czytaj dalej
12
«
1/2