pzu
Portfel akcji dywidendowych - XV odsłona
article preview
To był tydzień akumulacji akcji do portfela dywidendowego - rzadko kiedy idę tak ostro w jedną spółkę, ale tym razem wydaje mi się, że to pewny zakład.
czytaj dalej
Portfel akcji dywidendowych - XIII odsłona
article preview
Czas na podsumowanie ubiegłego roku w kontekście ultra długoterminowego portfela dywidendowego, założonego z myślą o zabezpieczeniu emerytury. Jak zachowały się moje spółki i ile wypłaciły dywidend oraz jakie kolejne kroki podejmę w tym roku - zapraszam do lektury XIII już odsłony mojego cyklu.
czytaj dalej
Jak wygrana Trumpa może wpłynąć na rynek akcji? Czy należy uciekać z giełdy?
article preview
Donald Trump nieoczekiwanie wygrał wyścig prezydencki - jak to może wpłynąć na polską giełdę? Co robić w takiej sytuacji ze swoimi inwestycjami? W jakie branże najlepiej inwestować w obecnych czasach?
czytaj dalej
Czy przejęcie Pekao jest korzystne dla PZU?
article preview
Czy przejęcie Pekao będzie korzystne dla PZU? W jakie branże inwestować w najbliższych miesiącach? Czy będziemy zaskakiwani kolejnymi pomysłami polityków względem energetyki? Co sądzę o nowej strategii GPW? Na te pytania odpowiadam w najnowszym odcinku "Pytań do Longterma" nagrywanego dla Inwestorzy.tv
czytaj dalej
Trzy złote zasady inwestowania w spółki dywidendowe
article preview
Jakich trzech złotych zasad słynnego amerykańskiego inwestora - Warrena Buffetta należy przestrzegać aby osiągać sukces na giełdzie akcji w długim terminie?
czytaj dalej
«
1/4