ranking najlepszych polskich spółek
TOP 15 Poland - ranking polskich spółek giełdowych
article preview
Za nami sezon wyników polskich spółek za I kwartał 2016 - ze spółek, które monitorujemy w ramach rankingu TOP 15 nie zawiodła nas żadna - wymieniliśmy jednak dwie z nich na naszym zdaniem bardziej obiecujące spółki, które pokazały bardzo dobre wyniki. Zapoznaj się z naszym rankingiem TOP 15 Poland, który prowadzimy już od 3 lat a selekcjonujemy najlepsze spółki od 5 lat.
czytaj dalej
Najlepsze polskie spółki po wynikach za II kwartał
article preview
Przedłużająca się korekta na szerokim rynku jest doskonałą okazją do zakupu akcji o mocnej pozycji fundamentalnej po bardzo korzystnych cenach. Które spółki wypadną najlepiej, zaskoczą oczekiwania analityków oraz poprawią zyski rok do roku w największym stopniu? W które spółki można będzie zainwestować swój kapitał i liczyć sowite zyski przed kilka najbliższych lat?
czytaj dalej
TOP 15 POLAND - RANKING NAJLEPSZYCH SPÓŁEK
article preview
Jest już dostępny najnowszy raport z rankingiem najlepszych według mnie, polskich spółek giełdowych po wynikach za I kwartał. Które spółki najlepiej wypadły w pierwszych miesiącach tego roku i mają najlepsze perspektywy na kolejne przynajmniej kilka kwartałów? To był kolejny całkiem udany kwartał dla polskiej giełdy (WIG zyskał ponad 5%) a kolejne zapowiadają się jeszcze lepiej!
czytaj dalej
Ranking najlepszych 15 polskich spółek
article preview
Wczoraj ukazał się najnowszy raport "TOP 15 POLAND" czyli ranking najlepszych, polskich spółek po wynikach za I kwartał tego roku. Już teraz mogę uchylić rąbka tajemnicy, że weszła do niego nowa, bardzo obiecująca i przyszłościowa spółka, godna reprezentowania Rzeczypospolitej Polskiej na arenie międzynarodowej, z szansą na uzyskanie miana marki globalnej.
czytaj dalej
Które akcje dadzą najwięcej zarobić?
article preview
Na warszawskiej giełdzie rozpoczęła się hossa - WIG od początku roku zyskał prawie 10% a indeksy małych i średnich spółek zyskały 10,7% (MWIG40) i 12,8% (SWIG80). Uważam, że jest już czas, aby przynajmniej jakąś niewielką część swojego kapitału (oszczędności) zainwestować w dobrze wyselekcjonowane polskie spółki giełdowe. Podkreślam, że nie musi to być absolutnie całość oszczędności - tego bym wręcz odradzał ale w obliczu tak niskiego oprocentowania lokat bankowych, warto podjąć świadome ryzyko i wejść w giełdę rozsądną częścią kapitału.
czytaj dalej
«
1/3