stowarzyszenie inwestorów indywidualnych
Jak wybrać idealną spółkę dywidendową w 9 krokach?
article preview
W USA jest 15 spółęk, które nieprzerwanie wypłacają dywidendy od ponad 100 lat! Tak to nie pomyłka - takie spółki jak Coca Cola czy Exxon Mobile nigdy nie zawiodły swoich akcjonariuszy i służą kolejnym pokoleniom inwestorów ponad 10 dekad. Czy polskie spółki mogą podążyć tym śladem - jeśli tak to jakie? Jak znaleźć taką idealną, długowieczną spółkę dywidendową w 9 krokach?
czytaj dalej
Dywidenda jak w banku
article preview
Począwszy od 12 kwietnia br. na dwóch blogach Longterm.pl i Subiektywnie o finansach będzie się ukazywał cykl edukacyjny poświęcony inwestowaniu dywidendowemu. Będzie to 16 artykułów, 3 klipy video, 3 webinary na żywo, konkursy z nagrodami i nasza obecność na konferencji "Wall Street" w Karpaczu.
czytaj dalej
Zaproszenie na konferencję Wall Street #20
article preview
Zapraszam na konferencję Wall Street - będzie to już 20-ta edycja tej największej w Polsce imprezy dla inwestorów. Z pewnością będzie mocno zaangażowana tam GPW, gdyż nasza giełda z kolei świętuje w tym roku 25-tą rocznicę powstania. Aby tego było mało podczas tegorocznej konferencji będę obchodził mój skromny 10-ty jubileusz.
czytaj dalej
Profesjonalny Inwestor - Zakopane 2015
article preview
Zbliża się kolejne święto polskich inwestorów czyli coroczna konferencja branżowa - "Profesjonalny Inwestor", organizowana w Zakopanem przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Nie mogłoby mnie tam zabraknąć, ale w tym roku mam wyjątkową przyjemność i zaszczyt poprowadzić jeden z wykładów :-)
czytaj dalej
Cykl darmowych konferencji - Akademia Tworzenia Kapitału
article preview
Przed nami kolejna edycja cyklu szkoleń - Akademia Tworzenia Kapitału, organizowana przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych - tym razem tematem przewodnim imprez będzie rynek surowców - jakże ważny dla naszego rynku ze względu na spółki wydobywcze oraz rafineryjne. Sam nie mogę się już doczekać spotkania w Warszawie na którym będę obecny a portal Longterm.pl ma zaszczyt być partnerem wydarzenia!
czytaj dalej
12
«
1/2
21 edycja Konferencji WallStreet