top 15 poland
Najlepsze polskie spółki po wynikach za II kwartał
article preview
Przedłużająca się korekta na szerokim rynku jest doskonałą okazją do zakupu akcji o mocnej pozycji fundamentalnej po bardzo korzystnych cenach. Które spółki wypadną najlepiej, zaskoczą oczekiwania analityków oraz poprawią zyski rok do roku w największym stopniu? W które spółki można będzie zainwestować swój kapitał i liczyć sowite zyski przed kilka najbliższych lat?
czytaj dalej
Nagranie z wtorkowego webinaru
article preview
Jest już dostępne nagranie video z wtorkowego webinaru, podczas którego omówionych zostało aż 20 spółek, zarówno pod względem analizy fundamentalnej jak i technicznej - według mnie to są najlepsze z najlepszych spółek z całej GPW. Uwzględnione zostały również prognozy analityków odnośnie wyników za II kwartał, które są bardzo istotne w kontekście trwającego sezonu publikacji raportów finansowych.
czytaj dalej
Longterm TOP 20
article preview
Wchodzimy na dobre w sezon wyników polskich spółek - twarde fundamenty w postaci realnych danych finansowych, to coś, co zawsze ucisza największych sceptyków i nie inaczej będzie z pewnością i tym razem - oczywiście jak zwykle należy oddzielić ziarna od plew. Będą oczywiście zarówno zaskoczenia in plus jak i in minus i trzeba będzie na nie odpowiednio i szybko reagować.
czytaj dalej
Letnia promocja na giełdzie
article preview
Letnia promocja na polskiej giełdzie najprawdopodobniej powoli dobiega końca ale wciąż trwa wyjątkowa oferta dla Czytelników mojego portalu - raport TOP 15 POLAND z analizami fundamentalnymi i technicznymi 15 najlepszych według mnie polskich spółek po wynikach za I kwartał teraz dostępny o 30% taniej. Dla tych, który nie wiedzą - co to w ogóle jest ten raport TOP 15 POLAND? Zapraszam na krótki przewodnik :-)
czytaj dalej
Ranking najlepszych 15 polskich spółek
article preview
Wczoraj ukazał się najnowszy raport "TOP 15 POLAND" czyli ranking najlepszych, polskich spółek po wynikach za I kwartał tego roku. Już teraz mogę uchylić rąbka tajemnicy, że weszła do niego nowa, bardzo obiecująca i przyszłościowa spółka, godna reprezentowania Rzeczypospolitej Polskiej na arenie międzynarodowej, z szansą na uzyskanie miana marki globalnej.
czytaj dalej