top 15 poland
TOP 15 Poland - ranking polskich spółek giełdowych
article preview
Za nami sezon wyników polskich spółek za I kwartał 2016 - ze spółek, które monitorujemy w ramach rankingu TOP 15 nie zawiodła nas żadna - wymieniliśmy jednak dwie z nich na naszym zdaniem bardziej obiecujące spółki, które pokazały bardzo dobre wyniki. Zapoznaj się z naszym rankingiem TOP 15 Poland, który prowadzimy już od 3 lat a selekcjonujemy najlepsze spółki od 5 lat.
czytaj dalej
TOP 15 polskich spółek po wynikach
article preview
Za nami kolejny, całkiem udany sezon wyników polskich spółek giełdowych. Które wypadły najlepiej bijąc wyniki z ubiegłego roku oraz oczekiwania analityków?
czytaj dalej
Najlepsze polskie spółki po wynikach za II kwartał
article preview
Przedłużająca się korekta na szerokim rynku jest doskonałą okazją do zakupu akcji o mocnej pozycji fundamentalnej po bardzo korzystnych cenach. Które spółki wypadną najlepiej, zaskoczą oczekiwania analityków oraz poprawią zyski rok do roku w największym stopniu? W które spółki można będzie zainwestować swój kapitał i liczyć sowite zyski przed kilka najbliższych lat?
czytaj dalej
Nagranie z wtorkowego webinaru
article preview
Jest już dostępne nagranie video z wtorkowego webinaru, podczas którego omówionych zostało aż 20 spółek, zarówno pod względem analizy fundamentalnej jak i technicznej - według mnie to są najlepsze z najlepszych spółek z całej GPW. Uwzględnione zostały również prognozy analityków odnośnie wyników za II kwartał, które są bardzo istotne w kontekście trwającego sezonu publikacji raportów finansowych.
czytaj dalej
Longterm TOP 20
article preview
Wchodzimy na dobre w sezon wyników polskich spółek - twarde fundamenty w postaci realnych danych finansowych, to coś, co zawsze ucisza największych sceptyków i nie inaczej będzie z pewnością i tym razem - oczywiście jak zwykle należy oddzielić ziarna od plew. Będą oczywiście zarówno zaskoczenia in plus jak i in minus i trzeba będzie na nie odpowiednio i szybko reagować.
czytaj dalej
«
1/3