top 15 poland
Przegląd techniczny spółek z TOP 15 Poland - webinar!
article preview
Już w środę o 20:00, niezależny analityk techniczny - Radek Chodkowski, autor cenionego bloga inwestycyjnego "Humanista na giełdzie" weźmie na warsztat wszystkie spółki z najnowszego raportu TOP 15 Poland.
czytaj dalej
TOP 15 Poland - ranking polskich spółek giełdowych
article preview
Za nami sezon wyników polskich spółek za I kwartał 2016 - ze spółek, które monitorujemy w ramach rankingu TOP 15 nie zawiodła nas żadna - wymieniliśmy jednak dwie z nich na naszym zdaniem bardziej obiecujące spółki, które pokazały bardzo dobre wyniki. Zapoznaj się z naszym rankingiem TOP 15 Poland, który prowadzimy już od 3 lat a selekcjonujemy najlepsze spółki od 5 lat.
czytaj dalej
TOP 15 polskich spółek po wynikach
article preview
Za nami kolejny, całkiem udany sezon wyników polskich spółek giełdowych. Które wypadły najlepiej bijąc wyniki z ubiegłego roku oraz oczekiwania analityków?
czytaj dalej
Najlepsze polskie spółki po wynikach za II kwartał
article preview
Przedłużająca się korekta na szerokim rynku jest doskonałą okazją do zakupu akcji o mocnej pozycji fundamentalnej po bardzo korzystnych cenach. Które spółki wypadną najlepiej, zaskoczą oczekiwania analityków oraz poprawią zyski rok do roku w największym stopniu? W które spółki można będzie zainwestować swój kapitał i liczyć sowite zyski przed kilka najbliższych lat?
czytaj dalej
Nagranie z wtorkowego webinaru
article preview
Jest już dostępne nagranie video z wtorkowego webinaru, podczas którego omówionych zostało aż 20 spółek, zarówno pod względem analizy fundamentalnej jak i technicznej - według mnie to są najlepsze z najlepszych spółek z całej GPW. Uwzględnione zostały również prognozy analityków odnośnie wyników za II kwartał, które są bardzo istotne w kontekście trwającego sezonu publikacji raportów finansowych.
czytaj dalej
«
1/3
21 edycja Konferencji WallStreet