Warsztaty KS10 podczas InvestCuffs 26.03 w Krakowie
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w tym roku konferencję KsiężecaStreet (to już 10 edycja!) organizujemy wspólnie z Invest Cuffs i odbędzie się ona w ramach tej imprezy w sobotę 26.03 w ICE Congress Center w Krakowie. Invest Cuffs to największa konferencja dla inwestorów w Europie i szacowane jest nawet 10 000 rejestracji w tym roku.
Będzie w końcu okazja aby spotkać się na żywo! O ile możliwości dopiszą to będzie obecny cały nasz zespół - analitycy fundamentalni i techniczni a także ja, Adrian Przybylski, Paweł "Kuzi" Kuźma i Zbyszek "Szejk" Nowaczyk.
Całodniowa konferencja dla inwestorów odbędzie się w ICE Kraków Congress Centre od godz. 10:00 do 20:00.
Odbędą się prezentacje 8 spółek i sesje pytań od uczestników z sali.
Poniżej program warsztatów:
10:00-11:15 Robert Ogłodziński, Adrian Przybylski i Albert Rokicki (Longterm Games)
11:30-12:45 Mateusz Stoch i Szymon Miś (Rune Powered) oraz Dawid Strzeboński i Michał Baraniak (Enjoy Studio)
13:00-14:15 Stan Just (Covenant.dev)
14:30-15:15 Maciej Miąsik (Pixel Crow)
15:30 - 16:45 Mateusz Wcześniak (Movie Games)
17:00- 18:15 Jacek Stępień, Radosław Solan (Milton Essex)
18:30-19:45 Mateusz Nowak i Krzysztof Czaplicki (Noctiluca)
Po prezentacjach będzie możliwość zadawania pytań przedstawicielom spółek
Koszt to 756.50 PLN brutto po wpisaniu naszego kodu zniżkowego "street15".
UWAGA mega BONUS!!! Każdy kto kupi bilet na nasze warsztaty KsiążecaStreet10 26.03 w ICE Krakow Congress Centre otrzyma aż 3 miesiące abonamentu Longterm gratis (wartość bonusa: 1033.50 PLN) 😃
Będzie nagranie wideo z całości konferencji w cenie biletu
Poniżej link do zakupu biletów - należy wybrać bilety na "Warsztaty Książęca Street" - rabat 15% po wpisaniu kodu: "street15".
https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-964-kongres-invest-cuffs-2022-71497?id=371076
O spółkach i prelegenci:
MILTON ESSEX SA jest innowacyjną spółką z sektora med-tech notowaną na WGPW na rynku NewConnect specjalizującą się w rozwijaniu zaawansowanej Sztucznej Inteligencji i jej integracji z systemami obrazowania medycznego przeznaczonych do nieinwazyjnej diagnostyki.
Dzięki bliskiej współpracy z Instytutem Optoelektroniki WAT w ramach dwóch wspólnych konsorcjów naukowo-badawczych „FOTONICA” i „FACE-COV” tworzymy zaawansowane technologie skaningowe dla medycyny. Wykorzystując obrazowanie multispektralne z wyodrębnionym spektrum w dalekiej podczerwieni (LWIR), pozwalające na dostarczanie kompleksowych danych tworzących nowego typu markery czynnościowe (HARM – Hyperthermic Allergic Reaction Markers).
Nasz system Sztucznej Inteligencji SkinLogic™ przeznaczony do automatyzacji odczytu skórnych testów alergicznych przeszedł pozytywnie testy kliniczne w Wojskowym Instytucie Medycznym (IRFAN -InfraRed Imaging of Field of Allergic Reaction MESX/ISC/09/18) i osiągnął jedne z najlepszych wyników na świecie (predykcyjność bliską 99% w stosunku do metody referencyjnej - złotego standardu diagnostycznego). Zostały one opublikowane w najnowszym wydaniu jednego z najbardziej prestiżowych periodyków naukowych – The
NATURE Scientific Reports.
Dr Jacek Stępień
PRZEWODNICZĄCY RN
Przewodniczący Rady Nadzorczej Pan Jacek Stępień (MBA, PhD, Assist. Prof.) menedżer i naukowiec, autor kluczowych patentów i rozwiązań w dziedzinie nieinwazyjnego obrazowania medycznego tkanki skórnej mających zastosowanie w powstających produktach Spółki. Ekspert w dziedzinie zastosowania w diagnostyce medycznej sztucznej inteligencji i metod hybrydowego obrazowania szerokospektralnego obejmującego daleką podczerwień (LWIR) i wykorzystującego biofizyczne markery czynnościowe.
RADOSŁAW SOLAN
wiceprezes
Pan Radosław Solan jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, wydziału finansów i bankowości. Posiada licencję Doradcy Inwestycyjnego nr 172 oraz licencję Maklera Papierów Wartościowych nr 1586. Karierę zawodową rozpoczął na rynku kapitałowym w Centrum Operacji Kapitałowych Banku Handlowego w Warszawie S.A.
NOCTILUCA S.A. to startup, który opracowuje nowej generacji materiały emitujące OLED – związki chemiczne, które stanowią fundamentalną podstawę wyświetlaczy OLED. Stosowane są w telewizorach, smartfonach, urządzeniach przenośnych i wielu innych urządzeniach powszechnego użytku.
Struktura wyświetlaczy OLED (Organic Light Emitting Diode) składa się z cienkich warstw materiałów organicznych. Jedną z tych warstw i prawdopodobnie najważniejszą, jest emiter – który zamienia energię elektryczną w światło widzialne. Emiter i reszta materiałów organicznych tworzą razem subpiksel, który jest podstawowym elementem składowy wyświetlacza OLED.
Krzysztof Czaplicki, Członek Zarządu Noctiluca S.A
Doświadczony menedżer z sukcesami w biznesie. W ciągu całej kariery zawodowej uczestniczył w wielu inicjatywach startupowych, zdobywając doświadczenie z obszaru inwestycyjnego, przedsiębiorczości oraz współpracy międzynarodowej. Absolwent Kierunku Biotechnologia Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego oraz Podyplomowego Studium Programów Przedakcesyjnych i Strukturalnych UE w Szkole Głównej Handlowej. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu funduszami inwestycyjnymi o charakterze Seed i Venture Capital. Specjalizuje się w zarządzaniu strategicznym, m.in. w formułowaniu i wdrażaniu strategii rozwoju firmy, budowaniu wartości, planowaniu i usprawnianiu procesów oraz projektowaniu i wdrażaniu modeli biznesowych. Doświadczenie zdobywał w firmach doradczych i instytucjach finansowych, takich jak Grupa Banku Światowego (WB, IFC, MIGA), PKPP Lewiatan oraz PAIiIZ. Doradzał również Krajowej Izbie Gospodarczej w obszarze związanym z rozwojem rynku kapitałowego etapu: Business Angels, Seed Capital, Venture Capital. W przeszłości Partner funduszu Seed Capital inwestującego w nowe technologie oraz silnie działającego w obszarze komercjalizacji wyników prac naukowych, współpracy nauki z biznesem oraz akceleracji nowych technologii. Z racji pełnionych obowiązków w funduszu Seed Capital był również członkiem Rad Nadzorczych kilkunastu spółek z branż e-medycyna, biotechnologia oraz genetyka. Uczestnik wielu specjalistycznych szkoleń biznesowych ukierunkowanych na rynek startupów i budowanie wzrostu wartości firm technologicznych w tym realizowanych m.in. przez Angel Capital Association (USA), Meta Group (Włochy) oraz London Business Angels (Wielka Brytania).
Mateusz Nowak - CCO w spółkach deep techMenedżer, doradca strategiczny i mentor, specjalizujący się w rozwoju nowych usług i produktów. Doświadczenia z realizacji blisko stu projektów w zakresie tworzenia i implementacji strategii, procesów M&A i Due Diligence – ex-PwC, ex-zarządzający funduszem VC, współzałożyciel MIT Enterprise Forum Poland
MOVIE GAMES S.A. jest polską spółką założoną w 2016 roku przez Mateusza Wcześniaka, fana gier z doświadczeniem w sektorze finansowym, wspieranego przez Aleksego Uchańskiego, od prawie trzech dekad związanego z branżą gier komputerowych i mediami oraz Macieja Miąsika, legendę polskiego gamingu, developera z 27-letnim doświadczeniem.. Obecnie spółka zatrudnia kilkadziesiąt osób, które pracują nad ponad dziesięcioma produkcjami. Zespoły developerskie działają w biurach w województwach mazowieckim, wielkopolskim, zachodniopomorskim, małopolskim i na Śląsku.
Od początku istnienia Movie Games naszym głównym celem jest tworzenie zróżnicowanych tytułów dostosowanych do potrzeb globalnego rynku. W myśl tej idei konsekwentnie powiększamy nasze zespoły wewnętrzne, aby spełniać swoje założenia i realizować nawet dziesięć produkcji rocznie.
Mateusz Wcześniak - ekspert rynku kapitałowego i nowych technologii.
Prezes Zarządu spółki publicznej Movie Games S.A.Członek Rady Nadzorczej Domu Maklerskiego INC S.A., , członek organów nadzoru w spółkach kapitałowych działających w obszarze produkcji gier komputerowych i nowych technologii.
Absolwent Szkoły Głównej Handlowej i Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, uczestniczył w licznych specjalistycznych kursach z zakresu rynku kapitałowego, działalności instytucji finansowych w Polsce oraz wdrażania nowoczesnych metod zarządzania organizacją i zasobami ludzkimi w spółkach działających w branży nowych technologii.
Uczestnik licznych konferencji naukowych, prelegent na konferencjach branżowych poświęconych tematyce gier komputerowych i nowym technologiom, prowadzący szkolenia w zakresie budowania wieloletnich strategii finansowania spółek oraz w zakresie opracowywania modelu rozwoju podmiotów z branży nowych technologii ze wsparciem ze strony instytucji finansowych w Polsce.
Biegle posługuje się zarówno językiem angielskim, jak i językiem francuskim.
BLOOBER TEAM S.A. to niezależny producent gier wideo specjalizujący się w realizacji projektów z zakresu horroru psychologicznego. Członkowie zarządu Bloober Team SA – Piotr Babieno i Konrad Rekieć – należą do grona najbardziej rozpoznawalnych zarządzających w branży gier wideo na Zachodzie. Mają ponad 10-letnie doświadczenie, a na koncie ponad 30 zrealizowanych projektów. Zespół Bloober Team składa się z blisko 100 osób mających wieloletnie doświadczenie w produkowaniu gier. Spółka jest zaliczana przez partnerów biznesowych do grona 3 najlepszych zespołów tworzących gry z gatunku horror.
PIXEL CROW S.A. Marka Pixel Crow istnieje na rynku już od wielu lat, obecnie działając w ramach Grupy Kapitałowej Movie Games. Studio zostało założone przez Macieja Miąsika, jednego z pionierów oraz prawdziwa legendę polskiej branży gier wideo. W swojej prawie 30-letniej karierze odpowiadał za produkcję kilkunastu dużych gier, w tym słynnego Wiedźmina, współpracował z wieloma zespołami oraz edukował całe pokolenia nowych deweloperów. Do Miąsika dołączył Łukasz Pisarek, artysta pracujący w branży gier od połowy lat 90. ubiegłego wieku. Panowie współpracowali wcześniej jeszcze w ramach studia Detalion nad kilkoma szeroko znanymi na całym świecie grami przygodowymi. Doświadczeni weterani postanowili wesprzeć się pomysłami i wiedzą młodego twórcy gier - Damiana Gasińskiego - którymu powierzyli prowadzenie spółki oraz wytyczanie nowych kierunków jej rozwoju. Pixel Crow Games S.A. jest spółką notowaną w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect.
Maciej Miąsik - weteran polskiej branży gier, producent, projektant, programista, sound designer. Znany z pracy nad pierwszym Wiedźminem, ale także wieloma innymi grami, głownie przygodowymi: Reah: Zmierz się z Nieznanym, Schizm: Prawdziwe Wyzwanie, Schizm II: Kameleon, Sentinel: Strażnik Grobowca, czy wydanej w 2017 gry Beat Cop. Współtwórca kultowej już, jednej z pierwszych polskich profesjonalnych gier na PC – Electro Body. Oprócz pracy nad grami Maciej zajmuje się aktywnie edukacją branżową jako Dyrektor Programowy kursu GameDev School oraz wykładowca Warszawskiej Szkoły Filmowej i Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Działa także w Fundacji Indie Games Polska.
COVENANT.DEV S.A. to spółka gamedev pracująca nad swoją pierwszą grą "Gord" przy współpracy z dużym brytyjskim wydawcą - Team17. Trzon zespołu stanowią doświadczone osoby pracujące wcześniej w CD Projekcie i 11 bit studios. Covenant to pierwsze polskie studio nagrodzone prestiżową, międzynarodową nagrodą "Great place to work".
Stan Just - pracował w Reality Pump przy "Two Worlds" oraz w 11 bit studios przy "Anomaly", później był producentem "Wiedźmina 3" w CD Projekcie. Pełnił rolę Członka Zarządu Stowarzyszenia Polskie Gry oraz Europejskiej Federacji Twórców Gier, a także komitetu sterującego GameINN. Absolwent psychologii na Uniwersytecie Jagielońskim oraz programu MBA na UQAM / SGH.
Enjoy Studio S.A. jest developerem i producentem gier wideo. Spółka została założona 27 listopada 2020r. Na dzień dzisiejszy firma zatrudnia ponad 35 osób - pasjonatów i specjalistów w swojej branży pracujących równolegle nad trzema, znacznie różniącymi się od siebie projektami. Jako twórcy kładziemy nacisk na produkcje, które trafią do szerokiej grupy odbiorców i zaciekawią odbiorców swoją wyjątkową i nietuzinkową ideą wyróżniającą je na rynku. Jako jedni z nielicznych w Polsce stworzyliśmy Dev-House, w którym nie tylko pracujemy, ale również dzielimy się swoją pasją i integrujemy ze wszystkimi pracownikami. Wspólnymi siłami dążymy do zrealizowania naszych marzeń tworząc własne produkcje, które zadebiutują na rynku globalnym.
Dawid Strzeboński - współzałożyciel i Dyrektor Generalny w Enjoy Studio S.A. Producent oraz Dyrektor ds. Technologii, odpowiadający za produkcję gier wideo oraz aplikacji mobilnych. Posiada 10 letnie doświadczenie w zarządzaniu wieloosobowymi zespołami, łącząc kompetencje programistyczne, artystyczne jak i marketingowe. W latach 2019/2020 pełnił rolę Dyrektora ds. Technologii w firmie Klabater S.A., pracując nad wieloma projektami w roli Producenta. We wcześniejszych latach zarządzał zespołami w mniejszych firmach, specjalizujących się w grach komputerowych oraz agencjach reklamowych. Doświadczony manager grup e-sportowych, które odnosiły sukcesy zarówno w Polsce jak i na arenie międzynarodowej.
Michał Baraniak - współzałożyciel i Dyrektor Generalny w Enjoy Studio S.A.Twórca internetowy z 10 letnim stażem pracy kreatywnej. Wiceprezes spółki akcyjnej Enjoy Studio, Art director i Game Designer. Od 2011 roku prowadzący i założyciel kanału "Roxmb" w serwisie YouTube zrzeszającym ponad 1 500 000 obserwujących. Ogromne zasięgi przyczyniły się do rozwinięcia oddanej społeczności interesującej się tematyką gamingu, która wygenerowała ponad 500 000 000 odsłon jego filmów. W przeszłości zajmował się tworzeniem gier i aplikacji mobilnych z systemem Android oraz iOS. Doświadczony w dziedzinie marketingu współpracował z takimi markami jak Microsoft, Lenovo, MSI, Corsair, Egmont, Mamba, OSHEE.
RUNE POWERED S.A. to studio gamedev z Krakowa. Ich misja: "Naszym celem jest tworzenie gier z dużym naciskiem na fabułę i jakość rozgrywki. Liczy się dla nas to, by nasze gry miały własną duszę, za którą docenią nas gracze."
Szymon Miś - prezes zarządu I jeden z założycieli spółki
Rune Powered S.A. Stoi za stroną techniczną projektów. Finalista
nagród Digital dragons w 2019. Od 2016 roku aktywnie tworzył
hobbystycznie gry oraz organizował hobbystyczne zespoły.
Mateusz Stoch - student na krakowskim uniwersytecie pedagogicznym na
kierunku mediacje i negocjacje. W 2020 jeden z założycieli spółki Rune
Powered S.A, w której odpowiada za aspekt kreatywny projektu oraz
produkcyjny.
Mnie, Roberta i Adriana mam nadzieję, że znacie a jeśli nie to zapraszam na stronę Longterm Games 👇
Tam też są linki do naszych spółek stowarzyszonych - Enjoy Studio S.A. i Rune Powered S.A. których zarządy wystąpią wspólnie w panelu o godz. 11:30-12:45.
Do zobaczenia w Krakowie!