2-LETNI ABONAMENT NA CODZIENNE KOMENTARZE GIEŁDOWE

6 615,00 zł

W ramach tej usługi przez 24 miesiące:

  • otrzymujesz codzienne komentarze po każdej sesji (z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy kiedy giełda nie działa), w których omawiam aktualną sytuację na giełdzie i poszczególnych spółkach,
  • na bieżąco aktualizowane są dwa portfele inwestycyjne, złożone z wybranych spółek z ostatniego raportu,
  • podaję moje poziomy docelowe dla każdej ze spółek, wyznaczam wsparcia i opory, ustawiam stop lossy,
  • codziennie podaję starannie kalkulowane prawdopodobieństwo wzrostów/spadków na giełdzie (BAROMETR GIEŁDOWY), na podstawie którego podejmuję odpowiednie decyzje.

Każdy nowy Abonent już na wstępie otrzymuje ostatni raport z analizami 15 najlepszych spółek po wynikach, a każdy kolejny raport otrzymuje gratis aż do wygaśnięcia abonamentu!

Oprócz akcji, analizuję na bieżąco EUR, USD, złoto, ropę naftową i obligacje.

W ramach abonamentu prowadzę dwa portfele inwestycyjne - DŁUGOTERMINOWY PORTFEL STABILNEGO WZROSTU, w którym dokonuję zmian dość rzadko oraz PORTFEL AGRESYWNY, w którym dokonuje częstych transakcji spekulacyjnych i w którym znajduje się od dwóch do trzech propozycji zagrań na maksymalnie 20 sesji giełdowych. 

Ogromną wartością dodaną jest Forum VIP chronione hasłem, na którym abonenci mogą wymieniać swoje poglądy, dzielić się spostrzeżeniami i zadawać pytania dotyczące konkretnych spółek, znajdujących się w rankingu. Kolejne zagrania są opisywane zaraz po ich dokonaniu, podczas sesji.

Po oznaczeniu wątku na forum otrzymuje się powiadomienia mailowe z nowymi wpisami.

Dodatkowo można pobrać Aplikację Mobilną Longterm dostępną w Google Play i Appstore i otrzymywać powiadomienia na smartfona.

UWAGA: POSIADACZ ROCZNEGO ABONAMENTU OTRZYMUJE KOLEJNE WYDANIA RAPORTU Z ANALIZAMI 18 NAJLEPSZYCH SPÓŁEK GRATIS PO KAŻDYM KOLEJNYM KWARTALE (AŻ DO WYGAŚNIĘCIA ABONAMENTU). 

Każdy, nowy Subskrybent otrzmuje gratisową książkę autorstwa Alberta Rokickiego "Longterm. Jak inwestować i osiągnąć zysk" PWN 2017.