Aktywne filtry

Książęca Street 13

Konferencja Książęca Street 13 w Hotelu Airport Okęcie w Warszawie 21-22.10.2023

 

Dwudniowa konferencja Książęca Street 13 to łącznie 10 wykładów prezesów lub przedstawicieli spółek. Niepowtarzalna możliwość budowania networkingu w rozmowach kuluarowych. W cenie biletu zawierają się: przerwy kawowe, lunche oraz kolacja w sobotę z open barem (whiskey, wódka, wina białe, czerwone, piwo bez limitu).

Cena 1 190,00 zł
Szczegóły

Nagrania z konferencji Książęca Street 12

Produkt zawiera nagrania z wystąpień prelegentów podczas konferencji Książęca Street 12. Tematem przewodnim są oczywiście spółki notowane na giełdzie lub dopiero na nią idące. Podczas wykładu przedstawiciele spółek omawiają najważniejsze aspekty a następnie odpowiadają na pytania uczestników.

ABONAMENT NA CODZIENNE KOMENTARZE GIEŁDOWE

W ramach tej usługi przez 12 miesięcy otrzymuje się codzienne komentarze po każdej sesji, w których omawiam aktualną sytuację na giełdzie i poszczególnych spółkach. Oprócz tego, na bieżąco aktualizowane są dwa portfele inwestycyjne, złożone z wybranych spółek z ostatniego raportu. Podaję moje poziomy docelowe dla każdej ze spółek, wyznaczam wsparcia i opory, ustawiam stop lossy.

Cena 3 990,00 zł
Szczegóły

2-LETNI ABONAMENT NA CODZIENNE KOMENTARZE GIEŁDOWE

W ramach tej usługi przez 24 miesiące otrzymuje się codzienne komentarze po każdej sesji, w których omawiam aktualną sytuację na giełdzie i poszczególnych spółkach. Oprócz tego, na bieżąco aktualizowane są dwa portfele inwestycyjne, złożone z wybranych spółek z ostatniego raportu. Podaje moje poziomy docelowe dla każdej ze spółek, wyznaczam wsparcia i opory, ustawiam stop lossy.

Cena 6 380,00 zł
Szczegóły

E-BOOK INWESTUJ LONGTERM

Już jest w sprzedaży pierwszy e-book mojego autorstwa pt. „INWESTUJ LONGTERM" czyli 51 stron elektronicznej książki, w której przedstawiam swoje metody inwestycyjne, dzielę się wiedzą i doświadczeniem, zdobytym podczas 12-letniego, samodzielnego inwestowania na giełdzie.

ABONAMENT NA CODZIENNE KOMENTARZE GIEŁDOWE ZNIŻKA DLA CZŁONKÓW SII

W ramach tej usługi przez 12 miesięcy otrzymuje się codzienne komentarze po każdej sesji, w których omawiam aktualną sytuację na giełdzie i poszczególnych spółkach. Oprócz tego, na bieżąco aktualizowane są dwa portfele inwestycyjne, złożone z wybranych spółek z ostatniego raportu. Podaję moje poziomy docelowe dla każdej ze spółek, wyznaczam wsparcia i opory, ustawiam stop lossy.

Cena 3 307,00 zł
Szczegóły

ABONAMENT NA CODZIENNE KOMENTARZE GIEŁDOWE ZNIŻKA DLA CZŁONKÓW SII

W ramach tej usługi przez 24 miesiące otrzymuje się codzienne komentarze po każdej sesji, w których omawiam aktualną sytuację na giełdzie i poszczególnych spółkach. Oprócz tego, na bieżąco aktualizowane są dwa portfele inwestycyjne, złożone z wybranych spółek z ostatniego raportu. Podaje moje poziomy docelowe dla każdej ze spółek, wyznaczam wsparcia i opory, ustawiam stop lossy.

Cena 5 292,00 zł
Szczegóły