Aktywne filtry

ABONAMENT NA CODZIENNE KOMENTARZE GIEŁDOWE

W ramach tej usługi przez 12 miesięcy otrzymuje się codzienne komentarze po każdej sesji, w których omawiam aktualną sytuację na giełdzie i poszczególnych spółkach. Oprócz tego, na bieżąco aktualizowane są dwa portfele inwestycyjne, złożone z wybranych spółek z ostatniego raportu. Podaję moje poziomy docelowe dla każdej ze spółek, wyznaczam wsparcia i opory, ustawiam stop lossy.

Cena 4 134,00 zł
Szczegóły

2-LETNI ABONAMENT NA CODZIENNE KOMENTARZE GIEŁDOWE

W ramach tej usługi przez 24 miesiące otrzymuje się codzienne komentarze po każdej sesji, w których omawiam aktualną sytuację na giełdzie i poszczególnych spółkach. Oprócz tego, na bieżąco aktualizowane są dwa portfele inwestycyjne, złożone z wybranych spółek z ostatniego raportu. Podaje moje poziomy docelowe dla każdej ze spółek, wyznaczam wsparcia i opory, ustawiam stop lossy.

Cena 6 615,00 zł
Szczegóły

E-BOOK INWESTUJ LONGTERM

Już jest w sprzedaży pierwszy e-book mojego autorstwa pt. „INWESTUJ LONGTERM" czyli 51 stron elektronicznej książki, w której przedstawiam swoje metody inwestycyjne, dzielę się wiedzą i doświadczeniem, zdobytym podczas 12-letniego, samodzielnego inwestowania na giełdzie.

ABONAMENT NA CODZIENNE KOMENTARZE GIEŁDOWE ZNIŻKA DLA CZŁONKÓW SII

W ramach tej usługi przez 12 miesięcy otrzymuje się codzienne komentarze po każdej sesji, w których omawiam aktualną sytuację na giełdzie i poszczególnych spółkach. Oprócz tego, na bieżąco aktualizowane są dwa portfele inwestycyjne, złożone z wybranych spółek z ostatniego raportu. Podaję moje poziomy docelowe dla każdej ze spółek, wyznaczam wsparcia i opory, ustawiam stop lossy.

Cena 3 307,00 zł
Szczegóły

ABONAMENT NA CODZIENNE KOMENTARZE GIEŁDOWE ZNIŻKA DLA CZŁONKÓW SII

W ramach tej usługi przez 24 miesiące otrzymuje się codzienne komentarze po każdej sesji, w których omawiam aktualną sytuację na giełdzie i poszczególnych spółkach. Oprócz tego, na bieżąco aktualizowane są dwa portfele inwestycyjne, złożone z wybranych spółek z ostatniego raportu. Podaje moje poziomy docelowe dla każdej ze spółek, wyznaczam wsparcia i opory, ustawiam stop lossy.

Cena 5 292,00 zł
Szczegóły