Najlepsze spółki z NewConnect
Wokół rynku NewConnect, zwanego często "małym parkietem", porobiło się mnóstwo negatywnych mitów, które konsekwentnie od dłuższego czasu obalamy wespół z zaprzyjaźnionym blogerem niezależnym - Krzyśkiem Abramowiczem, zwanym szerszej publiczności jako Krzabr. Ten ceniony ekspert od NC co kwartał publikuje swoje raporty z analizami najciekawszych jego zdaniem tematów z tego zapomnianego przez ludzi i Boga rynku - na jakie spółki postawił tym razem, bazując na wynikach za III kwartał?

Zamiast niepotrzebnie się rozwlekać i lać wodę, oddam może głos samemu ekspertowi i autorowi najnoszego raportu TOP NewConnect - wspomnianemu wyżej Krzyśkowi Abramowiczowi. Przygotował on przykładową analizę jednej z ciekawszych jego zdaniem spółek z NewConnect - Makolabu (link ponizej):

http://marketrevolution.ghost.io/raport-topnc-q3-2015-i-analiza-makolaba/

Zachęcam do zapoznania się z tym można to nazwać trailerem raportu a potem całe opracowanie można zakupić na naszym portalu za bardzo przystępną jak na taką dawkę fachowej wiedzy cenie (link poniżej):

https://www.longterm.pl/shop/Raport-Top-New-Connect.html

Jak wygląda raport TOP NewConnect?

  • 109 stron
  • analizy 49 spółek z rynku NC
  • podział na sekcje:
  • TOP5
  • spółki spekulacyjne
  • spółki długoterminowe
  • spółki dywidendowe
  • podział na poszczególne branże

DODATKOWO PO ZAKUPIE RAPORTU OTRZYMUJE SIĘ LINK DO SPECJALNEGO SZKOLENIA ON LINE Z RYNKU NEWCONNECT, POPROWADZONEGO PRZEZ AUTORA RAPORTU!

PS: każdy nasz aktywny Subskrybent portalu Longterm.pl po zakupie raportu TOP NewConnect otrzymuje 1 miesiąc abonamentu gratis!

Polecam bardzo gorąco, 

Albert „Longterm” Rokicki

Twój Niezależny Analityk Rynków Finansowych

Email: kontakt@longterm.pl 

Kanał Youtube: www.youtube.com/user/alrokas

Fanpage na Facebooku: www.facebook.com/longtermblog

Twitter: https://twitter.com/Longterm44

Treści przedstawione w powyższej publikacji są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszych treści, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszych treści. Inwestowanie na giełdzie przy braku odpowiedniej wiedzy i doświadczenia wiąże się z ryzykiem utraty nawet całego kapitału! 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone są *

Aż ciężko w to uwierzyć ale to już mój 16-ty raport z rankingiem najlepszych polskich spółek - TOP 15 POLAND. Publikuje je od IV kw. 2011.

Do końca roku bardzo ciekawa promocja łączona - każdy kto kupi raport TOP 15 POLAND otrzymuje jako bonus raport Krzyśka Abramowicza TOP NewConnect po 3q 2015!

https://www.longterm.pl/shop/Ranking-15-Najlepszych-Spolek-Po-Wynikach-Za-I-Polowe-2015-Roku.html

odpowiedz

Druga część sesji 4 grudnia 2015 przebiegała bezapelacyjnie w atmosferze Wielkiej Hossy Pokoleniowej, dawno nie widzieliśmy takiego entuzjazmu kupujących, rynek pokazał wreszcie swą moc!

odpowiedz

A może triumf Jana III Sobieskiego pod Wiedniem w 1683 roku byłby silnym psychologicznym wsparciem i kamieniem węgielnym Wielkiej Hossy Pokoleniowej.

Wzrost z tego poziomu do 2000 punktów punktu milenijnego oznaczałby prawie 19% zysk.

 

odpowiedz

Bylimy pod Waterloo w 1815 roku z cesarzem Napoleonem i księciem Wellingtonem! Ludzie, ludzie ale ten czas leci, dopiero co czasy Gomułki, chyba tydzień temu rok 1960 teraz już pukamy do XVIII wieku, czasów oświecenia, bitwy pod Austerlitz 1805 rok i rewolucji francuskiej 1789 rok.

A przecież jeszcze czekają 3 rozbiory Polski- od 1795 roku chyba do 1772.

odpowiedz

Minęliśmy żwawo wojnę secesyjną 1861-1865 i krymską 1853-1856, zbliżamy się do powstania listopadowego 1830-1831 a może nawet czasów Napoleona Bonapartego i bitwy pod Waterloo 1815.

New Connect nawet rośnie ostatnio, niech zresztą wypowiedzą się ci którzy znają ten rynek od początku i na nim zarobili, chylę czoła przed ich geniuszem.

Tzn. ci którzy weszli na New Connect i znaleźli większych frajerów.

odpowiedz

Z tego frajerskiego NC masz choćby MedicalAlghoritmics, Vivida czy Quercusa - więc gdzie tu frajerstwo?

Owszem są tam spólki wydmuszki tyle że mój raport jest po to by je odsiać

odpowiedz

Kupować Vivid, jest po korekcie, dobra spółka!

odpowiedz

Witam,

Kiedy będzie jakiś wiebinar odnośnie obecnej sytuacji na GPW?

odpowiedz

Jeśli to jest aż tak baaaaardzo palące to mogę o tym wspomnieć na webinarze, tyle że nie jestem ekspertem ani w makroekonomii ani w GPW. Ekspertem w tej kwestii jest Albert i najlepiej będzie jak się go o to spytasz na forumVIP.

odpowiedz

Zapraszam w najbliższą środę 09.12 o godz. 20:00 na specjalny webinar pt. "A może NewConnect?" podczas którego Krzysiek Abramowicz - ekspert od rynku NC przybliży nam ten zapomniany przez analityków bankowych rynek i uchyli rąbka tajemnicy na które spółki stawia w kolejnych miesiącach - LINK DO ZAPISÓW:

https://longterm.clickwebinar.com/a-moze-rynek-newconnect/register?_ga=1.255300424.1710741880.1449154907

odpowiedz