Konferencja KsiążęcaStreet 13 - poznaj program i uczestników

Konferencja Książęca Street 13 w Hotelu Airport Okęcie w Warszawie 21-22.10.2023

Dwudniowa konferencja Książęca Street 13 to łącznie 10 wykładów prezesów lub przedstawicieli spółek. Niepowtarzalna możliwość budowania networkingu w rozmowach kuluarowych. W cenie biletu zawierają się: przerwy kawowe, lunche oraz kolacja w sobotę z open barem (whiskey, wódka, wina białe, czerwone, piwo bez limitu).

Program pierwszego dnia (sobota 21.10.2023):

9:00-10:00 RejestracjaKonferencja KsiążęcaStreet 13 - poznaj pr

10:00-11:00 Albert Rokicki, Adrian Przybylski (Longterm Games)

11:00-11:15 przerwa kawowa

11:15-12:45 Stan Just, Adam Pieniacki (Covenant.dev)

12:45-13:00 przerwa kawowa

13:00-14:30 Ewelina Pawlus-Czerniejewska, Tomasz Stuczyński (Green Zebras)

14:30-15:30 przerwa obiadowa

15:30-17:00 Paweł Wielgus (Bioceltix)

17:00-17:10 przerwa kawowa

17:10-18:40  Adam Białachowski (B-Act)              

18:40-18:50 przerwa kawowa

18:50-20:20 Mateusz Nowak, Krzysztof Czaplicki (Noctiluca)

21:00 Kolacja i impreza z open barem do 03:00 w nocy.

Program drugiego dnia (niedziela 22.10.2023):

10:00-11:30 Michał Lisiecki (Red Deer Games)

11:30-11:45 Przerwa kawowa

11:45-13:15 Artur Podhorodecki (QNA Technology)

13:15-13:30 Przerwa kawowa

13:30-15:00 Filip Jeleń (Pure Biologics)

15:00-16:00 Obiad

16:00-17:30 Robert Gromada (MediSensonic)

Cena biletu na 2-dniową konferencję to 1190 zł brutto

LINK do rezerwacji <<LINK>> 👇

Książęca Street 13
Konferencja Książęca Street 13 w Hotelu Airport Okęcie w Warszawie 21-22.10.2023 Dwudniowa konferencja Książęca Street 13 to łącznie 10 wykładów prezesów lub przedstawicieli spółek. Niepowtarzalna możliwość budowania networkingu w rozmowach kuluarowych. W cenie biletu zawierają się: przerwy kawow…

UWAGA: Bilet na konferencję nie zawiera noclegu.

W hotelu Airport Okęcie na hasło "Longterm" można otrzymać zniżkę na pokój jedno lub dwuosobowy. Ceny netto pokojów to odpowiednio 320 zł i 360 zł - uwzględniają śniadanie. Zniżki są aktywne do 21.09.2023.

Prelegenci:

Adam Białachowski (B-Act) Prezes Zarządu B-Act S.A. Ekspert w dziedzinie zarządzania projektami i kontraktami, optymalizacji przepływów pieniężnych w kontraktach budowlanych, zamówień publicznych, warunków kontraktowych FIDIC, strategii dochodzenia roszczeń i zarządzania relacjami z klientem.
Posiada tytuł Licencjacki z zakresu Administracji Biznesu z Saint Joseph’s University w Filadelfii, tytuł Magistra z Zarządzania z Uniwersytetu Harvarda oraz tytuł Magistra z Finansów i Rachunkowości z Akademii Leona Koźmińskiego.

Paweł Wielgus (Bioceltix) Członek zarządu Bioceltix, prezes zarządu funduszu inwestycyjnego Kvarko, inwestor w spółkach na wczesnym etapie rozwoju (Bioceltix, QNA Technology, SatRev, Green Zebras, Alphamoon). Mgr inż. biotechnologii (Politechnika Wrocławska), doktor nauk chemicznych (Politechnika Wrocławska), analityk finansowy (Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu). W przeszłości stypendysta międzynarodowego programu studiów doktoranckich International Max Planck Research School, beneficjent grantu badawczego Komitetu Badań Naukowych, konsultant naukowy i stażysta na Uniwersytecie Stanowym w Jackson, Mississippi oraz w Instytucie Fizyki Ciała Stałego im. Maxa Plancka w Dreźnie. Uczestnik licznych konferencji, warsztatów i sympozjów naukowych organizowanych m.in. przez uniwersytety w Palermo, Walencji, Helsinkach i Genewie. Autor wielu prac opublikowanych w wiodących czasopismach chemicznych o zasięgu międzynarodowym.

Mateusz Nowak (Noctiluca) Dyrektor Rozwoju Biznesu w Noctiluca S.A. Menedżer z doświadczeniem w realizacji blisko 100 projektów w zakresie tworzenia i implementacji strategii, procesów M&A i Due Diligence. Ponad 5 lat pracował w PwC, gdzie był odpowiedzialny za zbudowanie i prowadzenie programu akceleracyjnego dla startupów FinTech obejmującego całą Europę Środkowo-
Wschodnią, który mógłby stanowić bazę dla nowych usług doradczych - PwC Startup Collider. Doświadczenie zawodowe zdobył również jako Partner w funduszu Mazovia Capital/NXT Ventures i współzałożyciel pierwszego akceleratora skupiającego się na projektach deep-technology - MIT Enterprise Forum Poland.

Krzysztof Czaplicki (Noctiluca) Dyrektor Operacyjny w Noctiluca S.A.. Doświadczony menadżer, przedsiębiorca i inwestor który w trakcie kariery zawodowej uczestniczył w wielu przedsięwzięciach w Polsce, USA, SEA, EU, Afryka i LATAM. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu funduszami inwestycyjnymi Seed i Venture Capital, gdzie także zajmował się komercjalizacją wyników prac naukowych, współpracą nauki z biznesem oraz akceleracją nowych technologii. Specjalizuje się w zarządzaniu strategicznym - w formułowaniu i wdrażaniu strategii rozwoju firmy, budowaniu wartości, planowaniu i usprawnianiu procesów oraz projektowaniu i wdrażaniu modeli biznesowych.

Artur Podhorodecki (QNA Technology) Założyciel oraz od grudnia 2016 roku prezes Spółki QNA Technology S.A. W 2003 roku ukończył studia na Wydziale Podstawowych Problemów Techniki, Politechniki Wrocławskiej w specjalności Fizyka Ciała Stałego. W tym samym roku podjął studia doktoranckie na tym samym Wydziale, które ukończył z wyróżnieniem w 2007 roku. Za swoją rozprawę doktorską otrzymał nagrodę Prezesa Rady Ministrów za najlepszą pracę doktorską w dziedzinie Inżynieria Materiałowa. Od roku 2020 posiada tytuł profesora w dziedzinie nauk fizycznych.

W latach 2011-2012 był członkiem Rady Młodych Naukowców, będącej organem doradczym Ministra NiSW. W roku 2012 został powołany przez Ministra NiSW do Rady Naukowej Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, gdzie pełnił także funkcję członka Komisji Odwoławczej do roku 2016. Od roku 2020 pełni funkcję członka Rady Nadzorczej w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości Politechniki Wrocławskiej.

W ramach swojej działalności naukowej był współautorem ponad 120 publikacji w czasopismach zagranicznych, 5 patentów/zgłoszeń patentowych, kierownikiem/koordynatorem 15 projektów badawczych NCN, NCBiR, MNiSW, EU, Funduszy Wyszehradzkich oraz brał udział w wielu innych projektach badawczych jako wykonawca. Za swoje osiągniecia naukowe otrzymywał nagrody MNiSW, FNP, Politechniki Wrocławskiej oraz innych gremiów eksperckich. Swoje doświadczenie badawcze oraz biznesowe zdobywał na stażach w Kanadzie, Francji oraz w trakcie licznych wizyt w ośrodkach badawczych na całym świecie.

Stan Just (Covenant.dev) Prezes Zarządu Covenant.dev S.A. Pracował w Reality Pump przy "Two Worlds" oraz w 11 bit studios przy "Anomaly", później był producentem "Wiedźmina 3" w CD Projekcie. Pełnił rolę Członka Zarządu Stowarzyszenia Polskie Gry oraz Europejskiej Federacji Twórców Gier, a także komitetu sterującego GameINN. Absolwent psychologii na Uniwersytecie Jagielońskim oraz programu MBA na UQAM / SGH.

Adam Pieniacki (Covenant.dev) Dyrektor finansowy Covenant.dev S.A. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracy w działach finansowych polskich i międzynarodowych firm.
Swoją karierę zawodową rozpoczął w 1992 w Cuprum Banku S.A.. Następnie pracował kolejno w KGHM Polska Miedź S.A., WIGROPOL Sp. z o.o., FLEXPOL Sp. z o.o., Prosper S.A., grupie kapitałowej Polpharma oraz CI Games S.A. Pełnił także funkcję Dyrektora Finansowego w spółkach córkach, amerykańskich koncernów notowanych na giełdzie nowojorskiej, takich jak: YORK Int, Johnson Controls oraz UPS. Do grudnia 2018 roku pełnił funkcję Członka Rady Nadzorczej a następnie Prezesa
Zarządu w Harper Hygenics S.A.. Adam Pieniacki jest absolwentem Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu oraz ukończył liczne kursy i szkolenia z dziedziny finansów i zarządzania. W 2006 roku uzyskał prestiżowy tytuł Dyrektora Finansowego Roku.

Michał Lisiecki (Red Deer Games) Wydawca, menadżer, przedsiębiorca działający m.in. w sektorze mediów, GameDev, nieruchomości. Pierwszą firmę założył w wieku 17 lat. Założyciel grupy kapitałowej PMPG Polskie Media (notowanej na GPW w Warszawie), która wydaje m.in. tygodnik „Wprost”, tygodnik „Do Rzeczy" oraz magazyn „Historia Do Rzeczy". Grupa PMPG aktywnie inwestuje również w spółki z sektora GameDev, nieruchomości i social mediów.

W 2003 roku Michał Lisiecki został najmłodszym członkiem Klubu Polskiej Rady Biznesu, był również członkiem Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego. Jest członkiem prestiżowej YPO (Young Presidents Organization) światowej organizacji liderów biznesu.

Jego obecne spektrum działań i zainteresowań to m.in. dynamicznie rozwijająca się w Polsce branża gamingowa. Jest współzałożycielem i CEO studia RedDeer Games - najszybciej rosnącej firmy w sektorze GameDev w regionie CEE wg. AI Magazine. Spółka została wybrana przez Google for Statrups i Dealroom.co, jako jeden z topowych startupów gamingowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Po niespełna 3 latach działalności trafiła również na listę TOP 50 producentów gier w Polsce i zakontraktowanych ma blisko 100 tytułów. Nominowana była do tytułu "wydawca roku 2022".

Michał Lisiecki jest współtwórcą wielu przedsięwzięć gospodarczych. Był m.in. współinicjatorem Round Table Mixer RTMx oraz międzynarodowej inicjatywy #PALS – Polish American Leadership Summit, która z ogromnym sukcesem odbyła się w 2018 roku w Miami m.in. w Mar-a-Lago – letniej rezydencji ówczesnego Prezydenta Donalda Trumpa, gromadząc ponad 800 uczestników z Polski i USA.

Filip Jeleń (Pure Biologics) Założyciel i prezes Pure Biologics. Przedsiębiorca z ponad 15-letnim doświadczeniem w zarządzaniu naukowym i badawczo-rozwojowym, zarówno w Polsce, jak i w USA, oraz z ponad 8-letnim doświadczeniem w budowaniu nowych firm. Uzyskał doktorat z biochemii na Uniwersytecie Wrocławskim oraz tytuł MBA z Polsko-Amerykańskiej Szkoły Biznesu. Wyszkolony w Instytucie Medycyny Molekularnej w Houston Medical Center, USA w laboratorium laureata Nagrody Nobla, prof. Murad. Obecnie kieruje działalnością biznesową i operacyjną dwóch firm zajmujących się opracowywaniem leków, koordynując zespoły 120 specjalistów i zarządzając ponad 220 mln zł dla ultra innowacyjnych projektów badawczo-rozwojowych.

Romuald Harwas (Pure Biologics) wiceprezes i dyrektor finansowy Pure Biologics S.A.

  • absolwent kierunku Rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie
  • 25 lat doświadczenia w finansach w tym w spółkach publicznych w Polsce (TVN, LuxMed, Synektik) i za granicą (Australia - Bradken, Kanada - WPD Pharmaceuticals)
  • współpracuje z funduszami Bridge Alfa (partnerstwo prywatno-publiczne)
  • członek zarządów i rad nadzorczych spółek kapitałowych z ramienia funduszy venture capital
  • prywatnie ojciec bliźniaków, fan zabytkowych VW

Robert Gromada (MediSensonic) Kariera zawodowa Roberta Gromady rozpoczęła się od prowadzenia badań klinicznych dla wiodących firm farmaceutycznych, w tym globalnych potentatów sektora Big Pharma. Jako pierwszy wprowadził na naszym rynku dział Data Management oraz stworzył rewolucyjny elektroniczny system obsługi badań klinicznych (e-CRF). Dzięki tym innowacjom, przyczynił się znacząco do doskonalenia i efektywności procesów badawczych w sektorze medycznym. Nie tylko w dziedzinie medycyny, ale także w obszarze zarządzania, CEO MediSensonic odnosił sukcesy jako ekspert ds. zarządzania w renomowanych instytucjach, takich jak PZU, MSZ, PKO BP SA, PKP oraz we Wrocławskim Urzędzie Miasta. Jego umiejętności w zakresie wdrażania nowoczesnych systemów zarządzania projektami oraz rola doradcy zarządu
przyczyniły się do osiągnięcia strategicznych celów tych instytucji. Robert Gromada jest również inicjatorem i twórcą start-up’ów m.in. z branży MedTech,
które samodzielnie stworzył i sfinansował ze środków prywatnych. Jako prezes zarządu funduszu inwestycyjnego Bridge Alfa, osiągnął kapitalizację wynoszącą około 50 mln zł. Fundusz aktywnie inwestował w projekty z dziedziny MedTech, wspierając rozwój innowacyjnych rozwiązań medycznych. Obecnie pełni funkcję pomysłodawcy oraz prezesa zarządu spółki MediSensonic, firmy która specjalizuje się w rozwijaniu innowacyjnych produktów medycznych. Portfolio spółki obejmuje takie urządzenia, jak beznakłóciowy glukometr, bezmankietowy ciśnieniomierz czy materac do terapii bezdechu.  Jako członek Komitetów Inwestycyjnych i ekspert ds.  pozyskiwania finansowania prywatnego i publicznego, Robert Gromada może pochwalić się unikalną wiedzą i umiejętnościami, wykorzystując te cechy w codziennej pracy z obszaru MedTech i DeepTech.  Zarządzana przez niego firma MediSensonic od 2018 roku konsekwentnie pracuje nad innowacyjnymi rozwiązaniami, realizując zaawansowane projekty, które zmieniają oblicze medycyny i technologii podwójnego zastosowania. Misją firmy jest zrewolucjonizowanie opieki zdrowotnej poprzez tworzenie pionierskich produktów, wykorzystujących nowatorskie techniki mikrofalowe i foto-optyczne. Innowacje mają na celu umożliwienie szybkich, precyzyjnych i przede wszystkim bezinwazyjnych diagnoz medycznych i stomatologicznych. Wykorzystane technologie znajdują zastosowanie także w dziedzinie bezpieczeństwa i obronności.

Ewelina Pawlus-Czerniejewska (Green Zebras) Absolwentka Politechniki Wrocławskiej – mgr inż. biotechnologii, specjalność biotechnologia farmaceutyczna (2011); dr inż. w dziedzinie chemii, specjalność: chemia analityczna (2016) oraz Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu – studia podyplomowe „Advanced Project Management” (2020). Ukończyła szereg kursów specjalistycznych z zakresu prawa farmaceutycznego (GLP, GMP, ISO 17025), technik analitycznych (chromatografia cieczowa i gazowa), kontroli żywności (HACCP), walidacji metod analitycznych. Współautorka dwóch zgłoszeń patentowych, a także kilku publikacji opublikowanych w czasopismach z Listy Filadelfijskiej. Wykonawca i koordynator w projektach naukowych oraz badawczo-rozwojowych. Rozwój kariery naukowej łączy z pracą zawodową w otoczeniu startupowym. Przewodnicząca Rady Nadzorczej spółki Bioceltix S.A., notowanej na GPW.

Tomasz Stuczyński (Green Zebras) Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz studiów podyplomowych na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu w zakresie zielarstwa i fitoterapii. Uczestnik wielu krajowych i międzynarodowych projektów badawczych poświęconych zagadnieniom jakości gleb, monitoringowi środowiska, budowie systemów informacji przestrzennej, rozwojowi nowych metod analitycznych, budowie modeli prognostycznych i narzędzi wsparcia decyzji w zarządzaniu środowiskiem. Współautor monitoringu suszy rolniczej w Polsce. Kierował zespołem wyznaczającym obszary o niekorzystnych warunkach gospodarowania (ONW). W Laboratorium Chemii Środowiska ARS USDA, Beltsville Maryland prowadził badania nad nową metodą remediacji gleb zanieczyszczonych metalami ciężkimi, nagrodzoną I nagrodą w dziedzinie badań przez ministra ds. środowiska US EPA. Założyciel i współwłaściciel laboratorium badań środowiskowych ZIS Eko-Projekt, akredytowanego na ponad 600 metod badań pierwiastków i substancji stanowiących zanieczyszczenia wody, gleby, powietrza i żywności. Autor i współautor ponad 120 publikacji o zasięgu międzynarodowym.

Patronami medialnym naszej konferencji są:

portal Comparic.pl

Wprost Biznes

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 2 min.

Akcje ATrakcje: PlayWay

czas czytania: 1 min.

Twoja przewaga na rynku bez której pozostaje pasywny ETF

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.