3 spółki przyszłości

O ile w miarę szybko udało mi się zidentyfikować 3 sektory gospodarki, które mają największy potencjał w perspektywie najbliższych 5-10 lat, to o wiele ciężej poszło z konkretnymi spółkami. Walka między nimi była wyjątkowo zaciekła, a wybór do końca niepewny. W końcu, po wielu analizach porównawczych, lekturze kilkunastu raportów finansowych, setek komunikatów PAP, powstał najnowszy raport rynkowy, w którym przedstawiam analizy 3 spółek, które wydają mi się najbardziej perspektywiczne w najbliższych kilku latach, a ich potencjał wzrostowy oceniam na minimum kilkaset procent. Na 21 stronach omawiam na wstępie 3 sektory przyszłości, które wydadzą według mnie liderów nadchodzącej hossy pokoleniowej. Następnie przechodzę do analiz 3 konkretnych spółek - każda jest reprezentantem jednego z sektorów przyszłości. Jeśli ktoś jeszcze nie zapoznał się z moim sposobem analizy spółek, to może zapoznać się z moimi dotychczasowymi pracami w ramach 75 analiz spółek po wynikach za II i III kwartał 2013 roku: http://stary.longterm.pl//analizy-spolek/ Moja analiza fundamentalna spółek opiera się na metodach dwóch, największych według mnie inwestorów wszech czasów: Warrena Buffetta i Philipa Fishera. Od tego ostatniego zapożyczyłem system pytań, jakie zadaje sobie przy wyborze spółki oraz ocen jakie jej wystawiam. Po wielu latach prób i błędów, przekształciłem słynne pytania Fishera, które przedstawił w swojej książce "Zwykłe akcje, niezwykłe zyski", tak aby odpowiadały naszym, lokalnym, polskim warunkom. Metoda ta przynosiła jak do tej pory rewelacyjne efekty, o czym może świadczyć wynik prowadzonego przeze mnie publicznego portfela spółek prowzrotowych: http://stary.longterm.pl//spolki-prowzrostowe-na-tydzien-10-14-02-2014/CZEGO DOWIESZ SIĘ Z RAPORTU? Jakie są 3 sektory przyszłości, które będą przewodzić w hossie na polskiej giełdzie.Jakie 3 spółki będą liderami kolejnego bardzo silnego ruchu wzrostowego na polskiej giełdzie?ATUTEM TEGO RAPORTU JEST TO, ŻE ANALIZY 3 SPÓŁEK PRZYSZŁOŚCI SĄ BARDZO AKTUALNE - ZAKOŃCZYŁEM JEGO OPRACOWYWANIE W MINIONĄ NIEDZIELĘ! KUP RAPORT "3 SPÓŁKI Z 3 SEKTORÓW PRZYSZŁOŚCI" I ROZPOCZNIJ ZARABIAĆ JUŻ DZISIAJ! ZWIĘKSZ SWOJE SZANSE NA ZNALEZIENIE PIERWSZEJ POLSKIEJ FIRMY GLOBALNEJ - POLSKIEGO APPLE! CENA ZA RAPORT (21 STRON ANALIZ - FUNDAMENTALNYCH I TECHNICZNYCH): 95 ZŁ BRUTTO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW I ZAKUP ON LINE PO KLIKNIĘCIU W PONIŻSZY LINK: http://stary.longterm.pl//uslugi/raport-3-spolki-z-3-sektorow-przyszlosci/UWAGA: KAŻDY ABONENT LONGTERM.PL OTRZYMAŁ TEN RAPORT GRATIS - JEŚLI KUPISZ DZISIAJ ABONAMENT ZA 380 ZŁ, TO TEN RAPORT "3 SPÓŁKI Z 3 SEKTORÓW PRZYSZŁOŚCI" OTRZYMASZ ABSOLUTNIE ZA DARMO!!!" WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW DOTYCZĄCYCH ROCZNEGO ABONAMENTU PO KLIKNIĘCIU W PONIŻSZY BANER:

650x292_2 (1)
Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 1 min.

Informacja o plikach cookies

czas czytania: 3 min.

Apple - imperium kontratakuje!

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.