Co dalej z giełdą podczas pandemii?
W kolejny odcinku "Pytań do Longterma" na antenie "Inwestorzy.tv" odpowiadam na kilka ciekawych pytań, między innymi o przyszłość CCC oraz atrakcyjności inwestycyjnej XTB Polska.

Zachęcam do obejrzenia wideo poniżej:

 

Z inwestorskim pozdrowieniem, 

Albert "Longterm" Rokicki

Email: kontakt@longterm.pl

Kanał Youtube: www.youtube.com/user/alrokas

Fanpage na Facebooku: www.facebook.com/longtermblog

Twitter: https://twitter.com/Longterm44

Treści przedstawione w powyższej publikacji są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszych treści, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszych treści. Inwestowanie na giełdzie przy braku odpowiedniej wiedzy i doświadczenia wiąże się z ryzykiem utraty nawet całości zainwestowanego kapitału!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone są *

 Albert, wrzuciłbyś nowy wykres spółek prowzrostowych tygodnia, czy te portfele wieloskładnikowe. Wiem, że to dla subskrybentów, jednak ostatni opublikowany pamięta już erę dinozaurów. Jestem ( i pewnie nie tylko ja) po prostu ciekaw jak poradziły sobie podczas ostatniej zwały. Oczywiście jeśli to jest zarezerwowane (nawet po czasie) tylko dla subskrybentów to rozumiem. Tak tylko szukam dobrego odniesienia. Pozdrawiam.

odpowiedz

poniżej wrzucam - od początku roku do końca marca +10% ale przez moment można było zawału dostać. aby zobaczyć ten wykres poniżej kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz "view image" (pokaż obraz)

odpowiedz

Tego się "obawiałem" Mimo zwały, która okazała się przejściowa, to od początku roku na konkretnym plusie. A ja na lekkim minusie. Twoje podejście się jednak sprawdza, bo po takich przejściach portfel bardzo dobrze się trzyma. Subskrybenci jednak dostają konkretną wartość. Pozdrawiam.

odpowiedz