Nagranie z wtorkowego webinaru
Jest już dostępne nagranie video z wtorkowego webinaru, podczas którego omówionych zostało aż 20 spółek, zarówno pod względem analizy fundamentalnej jak i technicznej - według mnie to są najlepsze z najlepszych spółek z całej GPW. Uwzględnione zostały również prognozy analityków odnośnie wyników za II kwartał, które są bardzo istotne w kontekście trwającego sezonu publikacji raportów finansowych.

Nagranie video jest dostępne tylko i wyłącznie dla osób, które posiadają aktywny abonament serwisu Longterm.pl. 

Jeśli chcesz zobaczyć i wysłuchać 20 profesjonalnych, eksperckich analiz, starannie wyselekcjonowanych spółek, to wystarczy dołączyć do grona Subskrybentów - więcej szczegółów odnośnie abonamentu i możliwość zamówienia on-line poprzez Dotpay.pl - link poniżej:

TAK, ZAMAWIAM ROCZNĄ SUBSKRYPCJĘ SERWISU LONGTERM.PL I DOSTĘP DO WTORKOWEGO WEBINARU <LINK> 

 - W ramach rocznego abonamentu otrzymasz od razu ostatni raport "TOP 15 POLAND" (ranking najlepszych 15 spółek po wynikach za I kw. 2015)  oraz każdy kolejny, po wynikach kwartalnych gratis aż do wygaśnięcia subksrypcji! 

 - Otrzymasz dostęp do Forum VIP, na którym inwestorzy dzielą się swoimi spostrzeżeniami oraz pokazują swoje realne transakcje (prowadzą swoje własne portfele). 

- Otrzymasz dostęp nie tylko do wtorkowego webinaru ale również do wszystkich archiwalnych webinarów oraz artykułów VIP, niedostępnych na publicznym blogu!

- Każdy kolejny webinar będzie gratis dla Ciebie jako Subskrybenta 

Dostępny jest obecnie raport z rankingiem 15 najlepszych polskich spółek po wynikach za I kwartał 2015 roku – każdy aktywny abonent otrzymuje go gratis, jako uzupełnienie i wsparcie do abonamentu!

Pozdrawiam Albert „Longterm” Rokicki

Twój Niezależny Analityk Rynków Finansowych

Kanał Youtube: www.youtube.com/user/alrokas

Fanpage na Facebooku: www.facebook.com/longtermblog

Email: kontakt@longterm.pl 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone są *

Super materiał! Ja bym chciała oglądać więcej takich wbinarów. KIedy będzie kolejny? 

odpowiedz

Apator, jaka krecha w dół! Ludzie, kupujcie na krechę!

odpowiedz

Kto wczoraj kupił, to już dziś z rańca byłby lekko zarobiony.

odpowiedz

Ty Jaro sam se kupuj. A ta wojna to gdzie?

odpowiedz

Korea Pd. zaatakowała, a więc wojna światowa! 

odpowiedz

Polecam również śledzenie mnie na Twitterze - teraz w gorącym sezonie wyników też warto tam być obecnym - zapraszam wszystkich na mój profil a planuje do końca roku wzmożoną aktywność na tym portalu:

https://twitter.com/Longterm44

odpowiedz

Lubiłem twoją strone  czasen kupowałem nawet pojedyncze raporty, bo miałeś ciekawe pomysły i pisałeś rzeczowo na różne tematy a teraz w co 2 stronie naganiasz na kupno abanamentu lub innych wynalazków..... A to mi sie nie podoba i myśle ze nie tylko ja mam podobne zdanie.

odpowiedz

mam podobne zdanie co do tego bloga

odpowiedz

Witam Piotrze, jak się zapewne doskonale orientujesz prowadzę działalność biznesową i od początku się z tym zupełnie nie kryłem. Obecnie koncentruje się na dostarczaniu jak najlepszych treści i materiałów edukacyjnych dla moich Subskrybentów, dlatego częściej oferuje moje komercyjne usługi. Pozdrawiam 

odpowiedz

Witam,mam pytanie-czy jest możliwośc indywidualnej pomocy i opieki na giełdzie. Mam trochę pieniędzy ulokowanych w akcjach/ nacisk na trochę/ wychodzi mi to z różnym skutkiem,czy istnieje możliwośc uzyskania indywidualnej pomocy i na jakich zasadach / za ile /. Chciałabym po prostu troche zarobic. Pozdrawiam.

odpowiedz
Odpowiedź do Maria Anna  z dnia 22.08.2015 03:55

Zachęcam do skorzystania z moich usług:

https://longterm.pl/Shop.html

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt:

kontakt@longterm.pl 

odpowiedz
Odpowiedź do Maria Anna  z dnia 21.08.2015 20:36

Albert  naładowałeś aku? urlop to swietna sprawa ale fajna czerwień a bioton swoim torem

https://www.youtube.com/watch?v=cT7dt0Wgb48

odpowiedz