Poradnik początkującego inwestora
Zapraszamy do udziału w naszym nowym cyklu "Poradnik początkującego inwestora"! Akcja już ruszyła i potrwa aż do wczesnej wiosny przyszłego roku, więc będzie się działo! Pozwól nam przybliżyć Ci świat inwestowania, który tylko z pozoru jest bardzo skomplikowany i być może nauczyć Cię jak skutecznie pomnażać swoje oszczędności aby na emeryturze sączyć drinka pod palmą :-)

 

 Startujemy z nową akcją "Poradnik początkującego inwestora"

Akcję organizujemy wraz z Maćkiem Samcikiem, autorem najpopularniejszego bloga ekonomicznego w Polsce - "Subiektywnie o finansach"

Maciej Samcik – Dziennikarz ekonomiczny i bloger, od 1997 r. w dziale ekonomicznym „Gazety Wyborczej”. Pisze o giełdzie, ubezpieczeniach, funduszach emerytalnych i inwestycyjnych, bankach i finansach osobistych. Redaguje autorskie strony konsumenckie "Pieniądze Ekstra". Od 2009 r. prowadzi popularny blog interwencyjny "Subiektywnie o finansach" (ponad 200 tys. użytkowników miesięcznie oraz 31 tys. fanów na Facebooku). Autor pięciu książek o finansach osobistych (ostatnia: "Moje pierwsze kieszonkowe").
Laureat prestiżowych nagród dziennikarskich, w tym dwukrotnie Grand Press (za cykl tekstów poświęconych nieprawidłowościom w Spółdzielczych Kasach Oszczędnościowo-Kredytowych oraz dla najlepszego dziennikarza ekonomicznego), nagrody im. Władysława Grabskiego przyznawaną pod auspicjami Narodowego Banku Polskiego i nagrody im. Eugeniusza Kwiatkowskiego. Z wykształcenia ekonomista, absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Poza finansami interesuje się fotografią, historią najnowszą Polski, gra w tenisa.

 

Partnerem akcji jest Getback S.A.

Zapisz się na darmowy newsletter aby być z nami na bieżąco - otrzymuj informacje o kolejnych artykułach, webinarach i innych wydarzeniach związanych za naszą akcją <<LINK>>

W ramach akcji ukaże się 16 artykułów: 8 na moim blogu i 8 na blogu "Subiektywnie o finansach", prowadzonego przez najlepszego blogera ekonomicznego w Polsce - Maćka Samcika.

Chcemy Was przyjaźnie edukować i przybliżać Wam z pozoru tylko skomplikowane meandy świata inwestycji. Każdy może zacząć swoją własną drogę do zysków, która z czasem może przerodzić się w prawdziwą autostradę

Już ukazały się pierwsze 10 artykułów - poniżej linki:

Cztery myśli początkującego inwestora. Jak się z nimi zmierzyć? Oswajamy inwestowanie. Maciek Samcik (Subiektywnie o finansach)

10 lektur obowiązkowych początkującego inwestora  Albert Rokicki (Longterm)

Cztery kroki, które musić zrobić aby zacząć inwestowanie. Jak znaleźć się na tej autostradzie? Maciek Samcik(Subiektywnie o finansach)

Co zrobić, żeby inwestowanie oszczędności nie stało się nudne i bezpłciowe? Tylko jeden sposób Maciek Samcik (Subiektywnie o finansach)

Jak analizować sprawozdanie finansowe spółki giełdowej? Albert Rokicki (Longterm.pl)

Jak wyciskać z oszczędności 5-6% rocznie i spać spokojnie? Obligacje dla początkujących Maciek Samcik (Subiektywnie o finansach)

Obligacje postrzegane jako tzw. bezpieczna przystań - prześwietlamy! Albert Rokicki (Longterm.pl)

Kupujesz akcje czyli...co? Czym różni się bycie akcjonariuszem od posiadania depozytu w banku? Maciej Samcik (Subiektywnie o finansach)

Jak inwestować na giełdzie z głową? 10 zasad skutecznego inwestowania dla początkujących. Albert Rokicki (Longterm.pl)

Inwestować samodzielnie czy poprzez fundusze? 5 żelaznych argumentów za...Albert Rokicki (Longterm.pl)

 

Będą również dwa wideo wywiady z prezesem Getback S.A., który jest partnerem naszej akcji - Konradem Kąkolewskim. 

Ponadto będą 2 webinary na żywo - najbliższy, wprowadzający, odbędzie się już za tydzień w czwartek 05.10 o godz. 19:00.

Ustaw sobie już teraz koniecznie przypominacz w kalendarzu!

Podczas spotkania dowiesz się jak zacząć inwestować swoje oszczędności, chociażby z myślą o swojej przyszłej emeryturze. Jakie są narządzenia do optymalizacji podatkowej, pozwalające uniknąc płacenia podatku Belki - od zysków kapitałowych. Nie będziemy ograniczać się absolutnie tylko do akcji czy obligacji ale szepniemy też kilka słów o alternatywnych sposobach inwestowania jak złoto, dzieła sztuki, wina, whiskey czy monety kolekcjonerskie.

WEBINAR WPROWADZAJĄCY:

"Jak bezpiecznie inwestować swoje oszczędności?"

start: czwartek, 12.10 godz. 19:00 - link do rejestracji poniżej:

Rejestruję się na darmowy webinar TERAZ <<link>>

 

Z inwestorskim pozdrowieniem, 

Albert "Longterm" Rokicki

Email: kontakt@longterm.pl

Kanał Youtube: www.youtube.com/user/alrokas

Fanpage na Facebooku: www.facebook.com/longtermblog

Twitter: https://twitter.com/Longterm44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone są *

Czy można gdzieś zobaczyć webinar który się odbył ?

odpowiedz

Tak na emeryturze sączyć drinka pod palmą :-)

Polska rzeczywistość jest inna - Szczęśliwe jest życie staruszka sprzodu cewnik z tyłku gruszka

odpowiedz

udostpenicie webinar? nie kazdy mogl ogladnac

odpowiedz