Zdobyłem nagrodę Herosa Rynku Kapitałowego!
23 konferencja "WallStreet" dobiegła właśnie końca i wyniosłem z niej generalnie bardzo pozytywne wrażenia ale dla mnie osobiście była to z oczywistych przyczyn najlepsza konferencja spośród wszystkich 7 w których brałem udział.

Podczas konferencji miałem przyjemność prowadzić panel z przedstawicielami spółek gamingowych pod tytułem "Czy polski sektor gamingowy jest okazją inwestycyjną na kolejna lata?"

W debacie udział wzięli:

Grzegorz Miechowski - prezes 11 bit studios

Piotr Babieno - prezes Bloober Team

Łukasz Ziob - prezes Layopi Games

Od lewej: Piotr Babieno (Bloober), Łukasz Ziob (Layopi), Grzegorz Miechowski (11 bit studios) i ja, Albert Rokicki (Longterm).

Na kanale Parkiet.tv ukazał się również wywiad ze mną, w którym odnioslem się do aktualnej sytuacji w branży gamingowej oraz mojego prowadzenia w konkursie inwestycyjnym - "Parkiet Challenge" - wideo poniżej:

Ale najlepsze czekało mnie na samym końcu pierwszego dnia konferencji, bowiem otrzymałem statuetkę Herosa Rynku Kapitałowego w kategorii bloger giełdowy w głosowaniu inwestorów. To bardzo cenna nagroda, bowiem tu nie było żadnej kapituły, nie było jury - wygrałem dzięki Waszym głosom i za nie bardzo serdecznie dziękuję!