A może dywidenda z funduszu? Webinar 12.07 godz. 20:00

Zapraszamy już we WTOREK 12.07 O GODZ. 20:00

Podczas spotkania dowiesz się:

1) dla kogo jest inwestowanie poprzez fundusze inwestycyjne

2) przegląd funduszy inwestycyjnych polskich i zagranicznych

3) jak pobierać dywidendę z funduszu inwestycyjnego

4) jak nie płacić podatku Belki inwestując w fundusze inwestycyjne

5) w jakie fundusze teraz warto wchodzić

UWAGA: LICZBA MIEJSC OGRANICZONA, WIĘC DOBRZE JEST SIĘ ZAPISAĆ JUŻ TERAZ I BYĆ W POCZEKALNI TROCHĘ WCZEŚNIEJ.

Po rejestracji otrzymasz maila potwierdzającego z linkiem do pokoju. Na godzinę przed wydarzeniem we wtorek otrzymasz maila przypominającego.

LINK DO REJESTRACJI:

REJESTRUJĘ SIĘ NA DARMOWY WEBINAR <LINK>

SPOTKANIE POPROWADZĄ:

Maciej Samcik

Maciej Samcik – Dziennikarz ekonomiczny i bloger, od 1997 r. w dziale ekonomicznym „Gazety Wyborczej”. Pisze o giełdzie, ubezpieczeniach, funduszach emerytalnych i inwestycyjnych, bankach i finansach osobistych. Redaguje autorskie strony konsumenckie "Pieniądze Ekstra". Od 2009 r. prowadzi popularny blog interwencyjny "Subiektywnie o finansach" (ponad 200 tys. użytkowników miesięcznie oraz 31 tys. fanów na Facebooku). Autor pięciu książek o finansach osobistych (ostatnia: "Moje pierwsze kieszonkowe").
Laureat prestiżowych nagród dziennikarskich, w tym dwukrotnie Grand Press (za cykl tekstów poświęconych nieprawidłowościom w Spółdzielczych Kasach Oszczędnościowo-Kredytowych oraz dla najlepszego dziennikarza ekonomicznego), nagrody im. Władysława Grabskiego przyznawaną pod auspicjami Narodowego Banku Polskiego i nagrody im. Eugeniusza Kwiatkowskiego. Z wykształcenia ekonomista, absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Poza finansami interesuje się fotografią, historią najnowszą Polski, gra w tenisa.

Albert Rokicki

Albert Rokicki, Longterm.pl – inwestor giełdowy z 15 letnim doświadczeniem, ekonomista i niezależny analityk rynków finansowych. Redaktor serwisu dla inwestorów giełdowych Longterm.pl oraz autor licznych artykułów dla magazynów takich jak Akcjonariusz, Equity Magazine, Trend i Market Voice. Cyklicznie publikuje raporty z rankingiem wyselekcjonowanych, najlepszych według niego polskich spółek po wynikach kwartalnych. Od stycznia 2016 roku prowadzi autorski kanał "Pytania do Longterma" na kanale Inwestorzy.tv

BĘDZIE NAM NIEZWYKLE MIŁO POPROWADZIĆ TO SZKOLENIE DLA WAS I TO ZUPEŁNIE ZA DARMO - NASZĄ SATYSFAKCJĄ BĘDZIE MOŻLIWOŚĆ POMOCY W DOBORZE ODPOWIEDNIEJ STRATEGII INWESTYCYJNEJ I ODPOWIEDZI NA WASZE PYTANIA (POD KONIEC ZROBIMY SOBIE SESJĘ PYTAŃ I ODPOWIEDZI).

JESZCZE RAZ DLA PRZYPOMNIENIA LINK DO REJESTRACJI:

REJESTRUJĘ SIĘ NA DARMOWY WEBINAR <LINK>

SPOTYKAMY SIĘ WE WTOREK O O GODZ. 20:00 🙂

Z inwestorskim pozdrowieniem,

Albert „Longterm” Rokicki

Twój Niezależny Analityk Rynków Finansowych

Email: kontakt@longterm.pl

Kanał Youtube: www.youtube.com/user/alrokas

Fanpage na Facebooku: www.facebook.com/longtermblog

Twitter: https://twitter.com/Longterm44

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.