Aplikacja mobilna Longterm na Twoim smartfonie!

Z przyjemnością informuję, że po zakończeniu testów wewnętrznych, udostępniona została wszystkim Subskrybentom pierwsza wersja Platformy Mobilnej Longterm.pl (dalej zwana PML) na urządzenia mobilne z systemami Android oraz iOS.

Pierwszą funkcjonalnością PML jest natychmiastowe informowanie o pojawieniu się nowego wpisu na forum, w obserwowanym wątku/autorze. W szczególności w swojej pierwszej wersji PML umożliwia:

  1. odbieranie powiadomień o nowych wpisach na forum, które pojawią się:
  • w obserwowanych wątkach
  • od obserwowanych autorów
  1. wyświetlanie szczegółowej treści wpisów na forum (łącznie z obrazkami) dla których otrzymaliśmy powiadomienie
  2. wyświetlanie aktualnej wartości wskaźnika PW wraz z ostatnim komentarzem
  3. przeglądanie historii odebranych powiadomień

Jeśli spodoba Wam się PML i będziecie z niego aktywnie korzystać, to zbierzemy wszystkie Wasze pomysły rozwoju tej platformy i przeprowadzimy głosowanie wśród członków forum jakie funkcjonalności wdrożyć w kolejnej wersji PML. Testerzy ochotnicy zgłosili już kilka bardzo interesujących pomysłów 🙂. Przy okazji chciałem im bardzo podziękować za poświęcony na testy czas !

PML dostępne jest w sklepach GooglePlay i AppStore pod nazwą "Platforma Mobilna Longterm". Oto bezpośrednie linki:

Używanie PML nie wiąże się z żadną dodatkową opłatą - wystarczy aktywna subskrypcja forum.Dla nowych użytkowników naszegforum VIP nagrałem specjalne wideo powitalne w którym tłumaczę krok, po kroku jak z niego najbardziej efektywnie korzystać:

W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą.

Z inwestorskim pozdrowieniem,

Albert "Longterm" Rokicki

Email: kontakt@longterm.pl

Kanał Youtube: www.youtube.com/user/alrokas

Fanpage na Facebooku: www.facebook.com/longtermblog

Twitter: https://twitter.com/Longterm44

Treści przedstawione w powyższej publikacji są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszych treści, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszych treści. Inwestowanie na giełdzie przy braku odpowiedniej wiedzy i doświadczenia wiąże się z ryzykiem utraty nawet całości zainwestowanego kapitału!

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 1 min.

3 typy na 3 miesiące

czas czytania: 1 min.

Czy program motywacyjny 11 bit studios jest rozczarowaniem?

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.