Braster - videokonferencja wynikowa na żywo!

Braster S.A. oraz inwestorzy.tv zapraszają na wideokonferencję poświęconą strategii rozwoju oraz planów ekspansji. Transmisja będzie realizowana bezpośrednio z budynku GPW w sąsiedztwie studia inwestorzy.tv na przestrzeni po byłej sali NewConnect.

Transmisja rozpocznie się o 10:00 - poniżej można będzie obejrzeć na żywo, bez konieczności jakiejkolwiek rejestracji:

BRASTER S.A.– jest innowacyjną Spółką, która powstała w celu stworzenia i wprowadzenia na rynek przełomowego urządzania służącego do diagnostyki w obszarze nowotworów piersi – TESTER. Skuteczność  urządzenia w diagnostyce patologii piersi, w szczególności raka piersi, została potwierdzona badaniami klinicznymi. Naukowcy ze Spółki BRASTER stworzyli innowacyjną mieszaninę związków ciekłokrystalicznych oraz formułę ciekłokrystalicznej emulsji, które zostały wykorzystane w autorskiej metodzie produkcji matryc ciekłokrystalicznych w oparciu o technologię ciągłego filmu ciekłokrystalicznego (ang.: Continuous Liquid Crystals Film „CLCF”).

W oparciu o technologię CLCF Spółka BRASTER opracowała prototyp urządzenia TESTER – nieinwazyjnego, bezpiecznego i skutecznego medycznego testera termograficznego służącego do wczesnego wykrywania patologii piersi, w szczególności raka piersi. Urządzenie skierowane jest do dwóch grup docelowych. Pierwszą stanowią lekarze, w szczególności specjaliści w zakresie ginekologii. Drugą grupą docelową urządzenia stanowią bezpośrednio pacjentki.

Celem działania Spółki BRASTER jest jak najszybsze wprowadzenie na rynek innowacyjnego, unikatowego w skali świata urządzenia, służącego do wczesnej diagnostyki raka piersi – TESTER.

W spotkaniu udział wezmą:

Marcin Halicki, Prezes Zarządu BRASTER S.A.
Konrad Kowalczuk, Członek Zarządu BRASTER S.A.

Termin: 18 Listopada 2016 r., piątek, godz. 10:00
Miejsce: siedziba GPW

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.