CCC - transmisja konferencji wynikowej spółki na żywo!

Prezentacja wyników osiągniętych przez Grupę CCC w III kwartale 2016 roku roku.

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, CCC S.A. oraz inwestorzy.tv zapraszają na wideokonferencję poświęconą wynikom finansowym za III kw. Transmisja będzie realizowana bezpośrednio z budynku GPW w sąsiedztwie studia inwestorzy.tv w sali Imperium.

Transmisję na żywo można będzie obejrzeć tutaj, po wypełnieniu tego krótkiego formularza wymaganego tylko i wyłącznie ze względów bezpeczeństwa -organizatorzy zapewnili mnie, że nie będą później nigdzie wykorzystywane. Formularz poniżej - po jego wypełnieniu można obejrzeć transmisję na żywo a nawet zadać pytanie prowadzącemu - viceprezesowi CCC - Piotrowi Nowjalisowi.

CCC SA jest największą detaliczną spółką obuwniczą w Europie Środkowej i największym producentem obuwia w Europie. Grupa CCC na koniec 2015 roku posiadała 773 salony w 16 krajach, o łącznej powierzchni sprzedaży 371,5 tys. m2. Średnia wielkość salonu CCC wynosi 600 m2. Liczba pracowników w Spółce CCC S.A. w Polsce wynosi 6 000, zaś w całej Grupie Kapitałowej ponad 10 000.

Obecnie sprzedaż prowadzona jest w 16 krajach. Sieć sprzedaży CCC stanowią salony własne w Polsce, Czechach, na Węgrzech, w Niemczech, na Słowacji, w Austrii, w Chorwacji, w Słowenii, w Turcji i w Bułgarii oraz salony franczyzowe w Rosji, na Łotwie i Litwie, na Ukrainie, w Rumunii, w Kazachstanie.

W ciągu roku CCC sprzedaje ponad 28 mln par obuwia. W okresie jednego roku oferuje blisko pięć tysięcy wzorów obuwia. Grupa posiada łącznie 67 zarejestrowanych własnych marek towarowych - wśród niech największą popularnością cieszą się: marka wygodnego, skórzanego obuwia Lasocki oraz marka obuwia sportowego Sprandi.

Spotkanie poprowadzi:

Piotr Nowjalis, Wiceprezes Zarządu CCC S.A.

Termin: 10 listopada 2016 r., czwartek, godz. 12:00
Miejsce: siedziba GPW

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.