Columbus Energy - konferencja live!

Columbus Energy SA oraz inwestorzy.tv zapraszają na wideokonferencję poświęconą pierwszej publicznej emisji obligacji Columbus Energy SA. Transmisja będzie realizowana bezpośrednio z budynku GPW w sąsiedztwie studia inwestorzy.tv na przestrzeni po byłej sali NewConnect.

Columbus Energy SA, lider na rynku mikroinstalacji fotowoltaicznych w Polsce, startuje z pierwszą publiczną emisją obligacji. Zapisy potrwają od 14 do 28 marca 2017 roku.

Spółka chce pozyskać dzięki emisji 5 milionów złotych, które przeznaczy na finansowanie instalacji u swoich klientów w ramach innowacyjnego produktu „Abonament na Słońce”.

Zgodnie z założeniami strategii rozwoju Columbus Energy SA planuje w 2017 roku sprzedać 2,5 tysiąca  instalacji fotowoltaicznych, a w 2018 chce podwoić ten wynik. Do 2019 roku Spółka przewiduje wypracowanie standardu pozyskiwania, finansowania oraz instalowania dla 10 tysięcy klientów rocznie.

START: WTOREK 14.03, GODZ. 11:00 LIVE!

W spotkaniu wezmą udział:

Dawid Zieliński - Prezes Zarządu Columbus Energy Spółka Akcyjna

January Ciszewski - Prezes Zarządu JR Holding Spółka Akcyjna

Paweł Urbański - Przewodniczący Rady Nadzorczej Columbus Energy Spółka Akcyjna

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.