Darmowy e-book "Inwestuj longterm II"

Oczywiście zdarzały się też uwagi krytyczne - one tylko sprawiły że kolejne części e-booka mogą być tylko lepsze i jeszcze lepiej będą spełniały oczekiwania inwestorów. Wiele osób pisało do mnie, że ten e-book właściwie rozjaśnił im całkowicie postrzeganie rynku akcji i teraz to wszystko wydaje się o wiele prostsze niż przedtem. Dla mnie właśnie edukacja społeczeństwa w zakresie inwestowania na rynku akcji jest celem nadrzędnym. Jednocześnie zdaję sobie sprawę że nawet tak mało wygórowana cena jak 35 zł jest w stanie być przeszkodą dla kogoś kto jeszcze nie pracuje zawodowo i ma bardzo ograniczony budżet. Z drugiej strony - wiele osób z chęcią by może zakupiło ale jeszcze mnie nie zna i nie zdążyło wyrobić sobie o mnie żadnej opinii. Tacy potencjalni czytelnicy z pewnością rozważyliby poważnie zakup e-booka, gdyby zapoznali się z treściami zamieszczanymi zarówno na moim obecnym blogu, jak i poprzednim www.longterm.bblog.pl założonym już w 2006 roku, jako jeden z pierwszych blogów inwestorskich w Polsce. Moje wyniki inwestycyjne: Jest wielu analityków giełdowych, komentatorów i blogerów, ale mało który prowadzi swój publiczny portfel, na bieżąco aktualizowany. Moje typy inwestycyjne są ogólnie dostępne i każdy może je na bieżąco weryfikować. 02.05.2012 czyli prawie na absolutnym dnie paniki z ubiegłego roku wytypowałem na łamach 14 numeru Equity MagazineTRZY SPÓŁKI, KTÓRE WEDŁUG MNIE MIAŁY BYĆ NOWYMI LIDERAMI HOSSY.JAK PORADZIŁY SOBIE TE SPÓŁKI OD DNIA PUBLIKACJI MOJEGO ARTYKUŁU DO TERAZ (CENA ZAMKNIĘCIA Z 05.12.2013)? AMICA +168% (WRAZ Z DYWIDENDĄ (4,58 ZŁ) WAWEL +139% (WRAZ Z DYWIDENDAMI 11 ZŁ I 14 ZŁ) SYNTHOS +28,8% (WRAZ Z DYWIDENDAMI 0,73 ZŁ I 0,73 ZŁ) ŁĄCZNIE TE TRZY SPÓŁKI DAŁY ŚREDNI ZYSK WYNOSZĄCY 111,77%. Nieźle biorąc po uwagę że WIG20 w tym samym czasie zyskał  zaledwie 10,8% - wtedy miał wartość 2244 a wczoraj (04.12.2013) obecnie 2486. Od 22 czerwca postanowiłem rozpocząć publikacje bardziej dynamicznego portfela "PORTFEL SPÓŁEK PROWZROSTOWYCH". W piątek 07.12.2013 minął 74 tydzień trwania projektu i łączny, skumulowany zysk bez reinwestowania z dywidendami wyniósł 71,51% wobec porównywalnego indeksu WIG, który zyskał w tym samym czasie 36,12% i WIG20, który zyskał 11% Moje wyniki mówią zatem same za siebie i są możliwe w każdej chwili do weryfikacji. Portfel spółek prowzrostowych jest kontynuowany a typy na kolejne tygodnie są publikowane w każdą niedzielę lub ewentualnie w poniedziałek przed sesją. ZAPISZ SIĘ NA DARMOWY NEWSLETTER, PODAJĄC IMIĘ, NAZWISKO, OPCJONALNIE NICKA ORAZ SWÓJ EMAIL W SEKCJI W PRAWYM GÓRNYM ROGU BLOGA (niebieski baner) I OTRZYMAJ NAJNOWSZY E-BOOK "INWESTUJ LONGTERM II" W KTÓRYM OPISUJE MOJĄ DROGĘ NA BARDZO WYMAGAJĄCYM RYNKU ORAZ POKAZUJE KONKRETNE DECYZJE INWESTYCYJNE. UWAGA: Osoby które już są subskrybentami bezpłatnego newslettera nie muszą tego robić ponownie - otrzymają również darmowego e-booka! POLUB STRONĘ BLOGA NA FACEBOOKU ABY BYĆ NA BIEŻĄCO ZE WSZYSTKIM CO DZIEJE SIĘ NA LONGTERM.PL:

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 1 min.

Spółki prowzrostowe na tydzień 02-06.09.2013

czas czytania: 4 min.

CD Projekt - analiza spółki

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.