Darmowy e-book

Darmowy e-book jest kontynuacją kultowego już pierwszego e-booka mojego autorstwa który spotkał się z bardzo pozytywnym przyjęciem i wielu czytelników zachęcało mnie do jego kontynuacji. W drugiej części e-booka odnoszę się w bardziej praktyczny sposób do sytuacji na giełdzie od momentu słynnego załamania w sierpniu 2011 roku do teraz. Podaje przykładowe 3 transakcje na konkretnych spółkach jakich dokonałem w ramach abonamentu. Przedstawiam przykładową analizę spółki, która znalazła się w ostatnim rankingu najlepszych według mnie 18 spółek po wynikach za I kw. 2013 roku. W końcu ujawniam treści zawarte w moim pierwszym raporcie "Longterm-Jesień 2011" czyli jest okazja zweryfikować moje prognozy ze stanem faktycznym. UWAGA: DZISIAJ PRZED GODZINĄ 9:00 WPROWADZIŁEM DROBNE KOREKTY DO ORYGINALNEGO TEKSTU. SĄ TO GŁÓWNIE POPRAWKI GRAMTYCZNO-STYLITYCZNE ORAZ WYJAŚNIENIA DOTYCZĄCE PRZYKŁADOWEJ ANALIZY SPÓŁKI Z OSTATNIEGO RAPORTU. OSTATECZNĄ WERSJĘ PO KOREKCIE MOŻNA POBRAĆ KLIKAJĄC W TEN SAM LINK Z OTRZYMANEGO MAILA. JEŚLI EMAIL ODE MNIE NIE DOTARŁ TO WARTO SPRAWDZIĆ TEŻ FOLDER SPAM - CZASEM TRAFIAJĄ TAM MAILE GRUPOWE WYSYŁANE AUTOMATYCZNIE

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 1 min.

OFE, Złoto, Japonia, Turcja? Analiza giełd 01.07.2013

czas czytania: 5 min.

OFE czy ZUS? Co dla mnie oznaczają zmiany w OFE?

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.