Debata o reitach LIVE teraz!

Debaty Eksperckie Inwestorów to cykl ośmiu spotkań organizowanych w Centrum Inwestora w budynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Pierwsza z debat odbyła się 16 maja 2017 roku i poświęcona była rynkowi finansowemu i branży fintech.

– Tegoroczne Debaty Eksperckie Inwestorów to swoisty przegląd najgorętszych branż: od rynku finansowego i fintechu, przez nieruchomości, telemedycynę, aż po e-commerce czy branżę gier komputerowych. Zaproszeni eksperci zapewnią najwyższy poziom merytoryczny, a relacja audio-wideo oraz współpraca z ogólnopolskimi mediami pozwoli na dotarcie do tysięcy osób – podsumowuje nowy projekt Tomasz Krawczyk, Wiceprezes Zarządu inwestorzy.tv.

W każdym z planowanych spotkań udział bierze kilku prelegentów – ekspertów branżowych, w tym członków zarządów oraz kadry zarządzającej wyższego szczebla. Trzecia edycja debaty będzie poświęcona jednemu z najbardziej gorących tematów – REITom. Zapraszamy wszystkich gości uczestniczących w konferencji do aktywnego udziału w debacie, a internautów do zadawania pytań podczas bezpośredniej transmisji.

Poniżej okno streamingu - aktywne od 18:00 dzisiaj:

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.