Gamedev Investment Forum 22.10

Spotkajmy się w końcu w realu (offline)! 😀

Nie organizujemy naszej, własnej konferencji KS dla inwestorów w trybie offline w tym roku, ale jesteśmy współorganizatorami i sponsorami pierwszej konferencji - Gamed Investment Forum, która odbędzie się w ramach GIC (Game Industry Conference) 22.10 w Poznaniu!

Mamy dla Was 30% zniżkę na tegoroczną imprezę GIC (Game Industry Conference) 22-24.10  w Poznaniu, w ramach której, tylko w piątek 22.10 odbędzie się Gamedev Investment Forum. Jeśli chodzi o tę część inwestycyjną, to na ten moment potwierdzonych jest 4 panelistów: Albert Rokicki (Longterm), Paweł Sugalski (Rockbridge TFI), Łukasz Rosiński (Varsav Game Studios), Grzegorz Dymek (Anshar Studios) ale ma być łącznie 7 paneli w piątek 22.10 - mega dawka praktycznej wiedzy i bezcenne rozmowy kuluarowe plus oczywiście wieczorna impreza 🍻🥃🥤🍷🥂😀

30% zniżki po wpisaniu kodu: Friends_of_Longterm

Ja będę tam cały dzień w piątek i oczywiście poprowadzę jeden z wykładów, a wraz ze mną Agnieszka Borysiuk (CMO Longterm Games) i Adrian Przybylski (CFO Longterm Games).

LINK do programu całej imprezy

https://gic.gd/gic-week/

LINK do zakupu biletów (należy wybrać GIC tickets) 👇

https://gic.gd/tickets

Mając bilety na GIC macie również wstęp na PGA (standardowe targi gamingowe w zlokalizowane tym samym miejscu)

Więcej informacji o targach GIC i PGA tutaj 👇

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 1 min.

Przegląd rynku akcji, surowców i kryptowalut - wideo

czas czytania: 1 min.

Bessa sektora gamedev okazją do akumulacji akcji na długi termin

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.