Internetowy dzień inwestowania

IDI2014_640x250

Skuteczne inwestowanie na giełdzie: całodniowa konferencja on-line (kupon rabatowy)

Prawdopodobnie każdy doświadczony inwestor zgodzi się z twierdzeniem, że kluczem do sukcesu w inwestowaniu jest znalezienie odpowiedniej dla siebie strategii inwestowania i konsekwentne się jej trzymanie. Coś co brzmi dość banalnie, w rzeczywistości wcale takie nie jest. Ogromna ilość technik inwestowania, czy instrumentów bardzo utrudnia to zadanie. Typowe pytania, jakie zadaje sobie w takiej sytuacji większość inwestorów to: - Jak znaleźć właściwe podejście do skutecznego inwestowania na giełdzie? - Która strategia jest właściwa dla mnie? - Czy analiza fundamentalna jest lepsza od analizy technicznej? - Jak przekuć teorię w praktykę i zacząć zarabiać pieniądze na rynku? Jako inwestor, możesz ułatwić sobie znalezienie odpowiedzi na powyższe pytania, uczestnicząc w całodniowej konferencji on-line "Internetowy Dzień Inwestowania 2014". "Internetowy Dzień Inwestowania 2014" ma służyć pokazaniu różnych podejść do analizowania rynku i inwestowania, dostosowanych do realiów polskich inwestorów. - mówi Paweł Biedrzycki (StrefaInwestorow.pl) główny organizator całodniowej, wyłącznie internetowej, konferencji o inwestowaniu.

Jeden dzień, wiele podejść do inwestowania

"Internetowy Dzień Inwestowania 2014" odbędzie się w sobotę, 26 kwietnia 2014 r. Wykłady poprowadzi 6 prelegentów. Będą to praktycy inwestowania i doświadczeni analitycy. Wszyscy uczestnicy konferencji oprócz możliwości uczestnictwa na żywo przez internet, otrzymają także 30-dniowy dostęp do nagrań wykładów. Sprawdź ofertę i zarejestruj się na Internetowy Dzień Inwestowania To jedno z niewielu wydarzeń, w trakcie, których możesz poznać spojrzenie na rynek i strategie doświadczonych inwestorów i analityków. Zarówno tych, którzy handlują w krótkiej ramie czasowej i wykorzystują techniki analizy technicznej, jak i inwestorów długoterminowych, którzy stosują analizę fundamentalną. Każdy z prowadzących będzie mówić o strategiach inwestowania dostosowanych do warunków i możliwości polskich inwestorów.

Zniżka dla czytelników serwisu Longterm.pl

Czytelnicy serwisu Longterm.pl mogą wziąć udział w konferencji on-line w atrakcyjnej cenie (zniżka 30 zł). W tym celu trzeba skorzystać z kuponu rabatowego: idilt14ar7. Uczestniczyć w konferencji on-line można z każdego miejsca na świecie - wystarczy dostęp do internetu. Do 16 kwietnia 2014 r. obowiązuje premierowa oferta uczestnictwa, dlatego warto już teraz sprawdzić program konferencji on-line i skorzystać z atrakcyjnej zniżki: Sprawdź ofertę i zarejestruj się na Internetowy Dzień Inwestowania

IDI2014_640x250
Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 10 min.

Integer.pl - analiza spółki

czas czytania: 4 min.

Spółki prowzrostowe na tydzień 14-17.04.2014

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.