Inwestowanie w spółki dywidendowe zamiast mieszkań na wynajem

W czwartek 16.01 o 20:00 zapraszam na darmowy wykład on-line pt. "Inwestowanie w spółki dywidendowe zamiast wynajmu mieszkań".

Podczas spotkania powiem dlaczego akcje dywidendowe stanowią lepszą formę inwestycji, pokażę jak wybierać spółki do swojego portfela inwestycyjnego oraz jak nie płacić podatku od zysków!

Poniżej link do darmowej rejestracji - limit miejsc 500 osób dlatego warto być odpowiednio wcześniej w poczekalni przed rozpoczęciem wydarzenia:

Rejestracja na darmowy webinar <<LINK>>

Do zobaczenia i usłyszenia w czwartek!

Nagranie wideo będzie dostępne już następnego dnia, zatem nie trzeba być na żywo!

UWAGA: w celu zapewnienia najwyższej jakości i bezawaryjności (mamy nadzieję) zakupiliśmy nową technologię  - Go To Webinar ale ma to również drobny skutek uboczny - każdy kto będzie chciał obejrzeć na żywo będzie musiał wpierw pobrać oprogramowanie do odbioru - nie zajmuje ono dużo miejsca. Jest to jeden ze światowych liderów w segmencie dostaw tego typu rozwiązań, więc nie powinno stanowić to żadnego zagrożenia - jeśli ktoś jest nieufny to może od razu po zakończeniu wydarzenie odinstalować ten software.

Dobrze jest zatem pojawić się w pokoju nieco wcześniej aby przetestować sobie ten nowy programik i upewnić się czy nie koliduje z firewallem, adblockiem czy antywirusem a nawet zwykłą przeglądarką (zalecane są najnowsze wersje przeglądarek - najlepiej Google Chrome lub Mozzilla Firefox).
Niestety program jest tylko w wersji angielskiej - najwyraźniej nie jesteśmy dla nich jeszcze tak znaczącym rynkiem ale mam nadzieję że to nie będzie stanowiło problemu.

Po zalogowaniu się należy wybrać opcję "Computer audio" aby uzyskać dźwięk.

W raze jakichkolwiek pytań proszę o kontakt mejlowy: albert@longterm.pl

Z inwestorskim pozdrowieniem,

Albert "Longterm" Rokicki

Email: kontakt@longterm.pl

Kanał Youtube: www.youtube.com/user/alrokas

Fanpage na Facebooku: www.facebook.com/longtermblog

Twitter: https://twitter.com/Longterm44

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.