Jak inwestować na giełdzie i nie płacić podatku?

Kliknij w poniższy ekranik aby obejrzeć 11 minutowe nagranie edukacyjne:

W tym krótkim video omawiam sposób w jaki najlepiej rozpocząć samodzielne inwestowanie na giełdzie swoich oszczędności oraz omijać przy tym płacenia podatku Belki. Pokazywane stopy zwrotu nie są gwarantowane i są jedynie symulacją w oparciu o wartość dywidend z ostatnich 3 lat. Pokazywane stopy zwrotu są możliwe pod warunkiem reinwestowania środków uzyskanych z dywidend w akcje spółek, które te dywidendy wypłacają np. KGHM wypłaca 20 zł dywidendy i inwestor od razu kupuje akcje spółki KGHM za te wypłacone 20 zł. W razie pytań proszę o kontakt na email: kontakt@longterm.pl Treści przedstawione w powyższym nagraniu są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszych treści, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszych treści.

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 2 min.

Spółki prowzrostowe na tydzień 28.10-01.11.2013

czas czytania: 4 min.

Rainbow Tours - analiza spółki

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.