Jak zbudować portfel dywidendowy - video.

Nagranie z tego wykładu będzie dostępne tylko do jutra wieczorem - kliknij w ekran poniżej aby obejrzeć cały wykład:

Już jutro (poniedziałek 22.12) odbędzie się mój kolejny webinar, podczas którego dowiesz się: - czy teraz jest dobry moment aby inwestować na polskiej giełdzie długoterminowo? - na co zwracać szczególną uwagę przy analizie raportów finansowych spółek (12 najczęstszych sztuczek kreatywnej księgowości) - jak przeprowadzić analizę porównawczą spółek z tego samego sektora na przykładzie CCC i LPP - jakie 10 polskich spółek najbardziej mi się podoba pod względem moim metod selekcji? ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR, KORZYSTAJĄC ZE ŚWIĄTECZNEJ PROMOCJI - KLIKNIJ W LINK PONIŻEJ: http://www.prowebinar.pl/special-edition/ Pozdrawiam Albert „Longterm” Rokicki

IMG_1824

Twój Niezależny Analityk Rynków Finansowych Kanał Youtube: https://www.youtube.com/user/alrokas Fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/longtermblog Email: kontakt@longterm.pl Treści przedstawione w powyższej publikacji są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszych treści, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszych treści. Inwestowanie na giełdzie przy braku odpowiedniej wiedzy i doświadczenia wiąże się z ryzykiem utraty nawet całości zainwestowanego kapitału!

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 7 min.

Spółki prowzrostowe na tydzień 22-26.12.2014

czas czytania: 1 min.

Życzenia świąteczne i noworoczne view

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.